nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
sea-view

Apartments Villa Lukas - ''No.1'' One-Bedroom Apartment with Balcony and Sea View

9.6(65)
·Kroatië, Dalmatië, Cavtat
3
1
1
40

Accommodatie informatie

We are located in Cavtat, a quiet little town with rich cultural and historical heritage, beautiful beaches and scenery, just a 10-minute walk from the famous Cavtat promenade and a 25-minute ride to Dubrovnik's Old Town. Kindly note: - Seasonal outdoor pool and hot tub are available from 15.04.-15.10., they are open each day from 09 AM until 0 7PM.. - Gym is open from 08 AM - 08 PM. - Sauna is open from 06 PM until 00 AM. - Laundry facilities are available upon request. - HO doesn't speek English Overlooking the Adriatic sea this one-bedroom apartment with furnished balcony is perfectly fit for up to three people. Free WIFI, air conditioning as well as SAT LCD are provided. The open space living room comes with a sofa and it is combined with the equipped kitchenette and dining area. The bedroom features a large double bed while the private bathroom comes with a shower, toilet, hairdryer and free toiletries. Linens and towels are provided. This location is perfect for guests who love to enjoy the sun and the sea, being close to the center, but far enough to avoid the crowds and keep their peace and privacy. The property is located only a 10-minute walk from the nearest beach. Various restaurants, bars and shops can be found on the famous seaside promenade, ideal for those who enjoy nature and long sunset walks. The bus stop (Cavtat - Dubrovnik) is 150 meters away with buses passing by frequently. Dubrovnik Airport is 5 km away, while the nearest bus stop is located only 150m from the property (with buses passing by frequently).

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Kinderbedgratis (op aanvraag)

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)0.6 km

Bushalte0.2 km

Reviews (11 reviews)

Review van
2025-04-28
De sportschool was een leuke verrassing! Ik heb het voor elkaar gekregen om elke ochtend een workout te doen voordat ik op pad ging. Het gedeelde terras met tuinmeubilair was ook een fijne plek om van de avondbries te genieten.
Review van
2025-04-14
Deze plek is ideaal voor een ontspannende vakantie. De hot tub is een heerlijke manier om te ontspannen na een lange dag, en het zonneterras is perfect om te zonnebaden. Ik kom zeker terug!
Review van
2025-04-01
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met één slaapkamer! Het gemeubileerde balkon was ideaal om van mijn ochtendkoffie te genieten terwijl ik zonnebaadde. De kleine keuken was goed uitgerust, waardoor ik gemakkelijk lichte maaltijden kon bereiden. Een echte aanrader!
Review van
2025-03-24
Het gedeelde zwembad was een geweldige manier om te ontspannen na een dagje verkennen. Ik genoot ervan om op het zonneterras te liggen met een goed boek. De sfeer was ontspannen en vriendelijk, perfect voor een familie-uitje.
Review van
2025-03-13
Het appartement was comfortabel en had alles wat we nodig hadden. De minikeuken was handig voor een snelle hap en het balkon bood een mooi uitzicht. Over het algemeen een goede keuze voor een weekendje weg.
Review van
2025-03-09
Geweldige plek voor een korte vakantie! De ligbedden bij het zwembad waren supercomfortabel en ik vond het geweldig dat we onze bagage konden opbergen voordat we incheckten. Dat maakte onze aankomst en vertrek veel gemakkelijker.
Review van  Stephen
Stephen
2022-07-30
Zou zeker weer verblijven, Villa Luca&#39,s was goed gelegen en meer dan waar voor je geld, Transfer vanaf de luchthaven was efficiënt en probleemloos, \r\nLuca was een uitstekende gastheer en deed er alles aan om ons te helpen, \r\nHet appartement was goed uitgerust en zowel het bed als de slaapbank waren comfortabel, \r\nOveral was het erg schoon en er was een schoonmaakdienst aanwezig om de kamer dagelijks schoon te maken, \r\nHet zwembad was erg goed ingericht met voldoende ligbedden voor alle gasten,
Review van  Stephen
Stephen
2022-07-30
Zou zeker weer verblijven, Villa Luca&#39,s was goed gelegen en meer dan waar voor je geld, Transfer vanaf de luchthaven was efficiënt en probleemloos, \r\nLuca was een uitstekende gastheer en deed er alles aan om ons te helpen, \r\nHet appartement was goed uitgerust en zowel het bed als de slaapbank waren comfortabel, \r\nOveral was het erg schoon en er was een schoonmaakdienst aanwezig om de kamer dagelijks schoon te maken, \r\nHet zwembad was erg goed ingericht met voldoende ligbedden voor alle gasten,
Review van  Rutger
Rutger
2022-07-22
Geweldig appartement op een mooie locatie in Cavtat met uitzicht op zee,
Review van  Rutger
Rutger
2022-07-22
Geweldig appartement op een mooie locatie in Cavtat met uitzicht op zee,
Review van  Stacey
Stacey
2022-06-10
We vonden alles geweldig aan ons verblijf, de locatie was perfect, de appartementen waren perfect, we komen zeker terug. De locatie was ideaal en het appartement had alles wat je nodig zou kunnen hebben of zou willen voor een vakantie.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartments Villa Lukas - ''No.1'' One-Bedroom Apartment with Balcony and Sea View
Aantal sterren4
Oppervlakte huis40
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds05-05-2022

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden