nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In een woonwijk of centrum (dorp),In een residence

Appartement aan Belgische kust met duinen

België, West-Vlaanderen, Koksijde
7
2
2
85

Accommodatie informatie

50m van de zee - 2 slaapkamers - 7 personen Elegant, behaaglijk 2-slaapkamerappartement op de eerste verdieping met een verrukkelijk zicht op de duinen. Zeer rustige, unieke ligging in de buurt van strand en zee. Een aanrader! Garage inbegrepen in de prijs. Huisdieren toegelaten. Plan van het appartement kan je terugvinden bij de foto's. Indeling Stijlvol meubilair in de in de zonnige woonkamer. Een kamer met dubbelbed, een kamer met 2 stapelbedden. Als troef heeft dit appartement 2 badkamers, één met bad en één met douche.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (ingang, open keuken(kookplaat(keramisch), broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, Staafmixer), woon/eetkamer(TV(flatscreen, digital), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), balkon), slaapkamer(1-pers. onderschuifbed(dekbed, 90 x 200 cm), stapelbed(dekbed, 90 x 200 cm), stapelbed(dekbed, 90 x 200 cm), balkon), badkamer(ligbad, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet), berging) garage, verwarming(CV), lift

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Elektriciteit
Elektriciteit
Elektriciteit
Elektriciteit
Elektriciteit
Elektriciteit
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 11 p.p./verblijf

On request(please reserve)

WifiGratis

Kinderbed€ 5/nacht

Parkeren€ 30/week

On request

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

BedlinnenMogelijkheid te huren per pakket, € 18 p.p./verblijf

(please book up to 7 days prior to arrival, afterwards only on request)

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Golfbaan6 km

Koksijde Golf ter Hille

Strand (zee)0.05 km

Toeristeninformatie0.9 km

Office Koksijde-Oostduinkerke

Treinstation5 km

NMBS Railway Station De Panne

Vliegveld32 km

Ostend

Overig5 km

Theme park Plopsaland De Panne

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamZandbank II - 0102
Aantal sterren4
Oppervlakte huis85
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds09-02-2024

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan De verkeersomstandigheden en parkeermogelijkheden zijn in elke stad anders. Het kan voorkomen dat er alleen betaalde parkeermogelijkheden zijn in de omgeving van de vakantiewoning Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden