Appartement (Appartement)
Landelijk,Op vakantiepark
Appartement in Rignac bij Meer Peyrade
8.5(30)
·Frankrijk, Languedoc-Roussillon, Rignac6 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamers
1 Huisdieren
34 m²
Accommodatie informatie
Dit comfortabele appartement ligt in de driesterrenresidentie Le Hameau du Lac. Het ligt op 600 m. van het aangename dorpje Rignac en op ca. 50 m. van het meer van Peyrade waar gevist kan worden. Het appartement is ondergebracht in geschakelde clusters.
Dit appartement heeft twee verdiepingen en is netjes en doelmatig ingericht. In de woonkamer beschikt het appartement over een 2-pers. slaapbank. De kitchenette is compleet uitgerust met onder andere een afwasmachine. Daarnaast heeft appartement een slaapkamer met 2-pers. bed, een open slaapnis met stapelbed, een badkamer met douche of ligbad met douche en apart toilet.
Buiten vindt u een terras of balkon met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto op de parkeerplaats op 300 m. van de residentie. Deze is eigendom van de residentie en wordt tevens beveiligd.
In Résidence Le Hameau du Lac kunt u diverse appartementen boeken voor twee tot zes personen.
Faciliteiten
woonkamer(2x 1-pers. slaapbank, TV), kitchenette(kookplaat(keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapcabine(stapelbed), badkamer(bad of douche, wastafel), toilet, balkon of terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), geopend van Mei t/m 1/2 Sep)
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Servicekosten
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
KeukenlinnenZelf meenemen
WifiGratis
Kinderbed + Kinderstoel€ 35/verblijf
Op aanvraag
DiversenBroodjesservice
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 300
HuisdierenMax. 1; € 100/verblijf
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Centrum0.6 km
Rignac
Reviews (11 reviews)
Sven
2024-11-17 Chantal
2024-10-12 Anna
2024-10-02 Robert
2024-09-18 Spuij
2024-06-22 Anna
2024-06-15 Laurie-anne
2024-04-10 Harley
2023-10-31 postma
2023-08-26 Getevau
2023-07-17 Hoogeveen-Grindle
2022-09-19Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Overige informatie
AccommodatienaamRésidence Le Hameau du Lac 2
Aantal sterren3
Oppervlakte huis34 m²
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds22-02-2023
Belangrijke informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen