nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (top location)
Landelijk,In de bergen > 1000 m.

Vakantieappartement met balkon en skiberging

7.8(7)
·Oostenrijk, Tirol, Neustift im Stubaital
8
2
2
1
Skigebied
70

Accommodatie informatie

Het liefdevol ingerichte appartement nr. 17 van de Stubaier Appartementen in Neustift biedt u comfort voor een ontspannen vakantie – kom tot rust, geniet, adem de frisse berglucht in en breng een fantastische vakantie in de bergen door met familie of vrienden! Comfortabel ingericht, met twee zonnige balkons, twee badkamers en een nieuwe keuken – ideaal voor uw gezin. De rustige ligging met uitzicht op de omliggende bergen biedt het perfecte startpunt voor wandelingen, skitochten en fietstochten. Skiplezier op de Stubaier Gletscher, de gezinsvriendelijke sfeer van skicentrum Schlick 2000 of het beginnersvriendelijke skigebied Serlesbahnen bieden voor ieder wat wils. De dichtstbijzijnde skilift en het centrum van Neustift liggen op slechts een paar minuten afstand – voor maximale flexibiliteit raden wij aan om met de auto te komen. Er is gratis parkeergelegenheid direct bij het huis. De ingang bevindt zich aan de linkerkant, de tweede deur naast de hoofdingang. Het appartement bevindt zich op de tussenverdieping, bereikbaar via de lift naar de tweede verdieping en een trap naar beneden. Wifi, tv, comfortabele kingsize bedden, een skiruimte met schoenverwarmers en een fietsenstalling maken de voorzieningen compleet.

Faciliteiten

Op de 2e etage: (open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed, 2-pers. slaapbank, balkon of terras), slaapkamer(2-pers. bed, stapelbed), badkamer(douche, wastafel, haardroger), badkamer(douche, wastafel, haardroger), toilet, balkon) kelder, skiberging, skischoenverwarmers, fietsenberging, tuinmeubilair, parking

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; € 13/nacht

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum18 km

Bahnhof Innsbruck

Meer4 km

Stubaier Gesundheitssee

Meer20 km

Lansersee Am Lansersee

Meer1.9 km

Kampler See

Supermarkt0.8 km

Supermarkt2 km

Billa

Restaurants0.8 km

Skilift2.1 km

Elferbergbahn

Skilift0.9 km

Skilift Neustift

Skilift3.2 km

Schlick 2000

Skigebied15 km

Stubaier Gletscher

Skigebied5 km

Übungshang Milders

Vliegveld16.5 km

Innsbruck

Reviews (1 reviews)

Review van Sabrina Arkesteijn
Sabrina Arkesteijn
2024-08-11
Great view from our apartment

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartment 17
Aantal sterren4
Oppervlakte huis70
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds28-09-2022

Belangrijke informatie

In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning Opladen van e-voertuigen niet toegestaan