nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (Vrijstaand)
Landelijk,In een woonwijk of centrum (dorp)

Aangenaam vakantiehuis in Villamuriel de Cerrato met tuin

10.0(1)
·Spanje, Castilië en Leon, Villamuriel de Cerrato
14
6
3
2
280

Accommodatie informatie

Dit vakantiehuis in Spanje beschikt over een heerlijk privézwembad een een fijne tuin. Er zijn 6 slaapkamers aanwezig waar in totaal 14 personen in kunnen verblijven. Deze accommodatie is zeer geschikt voor familievakanties. Het Plaza Mayor Palencia ligt op 10.5 km afstand. Hier in het centrum kun je allerlei winkels vinden, zoals supermarkten voor de dagelijkse boodschappen, maar ook souvenirswinkeltjes. De Palencia Cathedral is tevens het bezoeken waard. Het huispersoneel is altijd beschikbaar om informatie te geven bij de receptie, de eigenaar woont in dezelfde boerderij, maar in een onafhankelijk huis, en is verantwoordelijk voor het onderhoud. Geniet van een lekker stuk vlees vers van de barbecue of praat bij met je familie in de tuin onder het genot van je favoriete drankje.

Faciliteiten

Parterre: (keuken(open haard, zithoek, kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers. vouwbed, 1-pers. slaapbank, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet), zaal(zithoek), verwarming) Op de 1e etage: (keuken(kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), verwarming) tuin(gedeeld met eigenaar, verlicht), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, geopend van Jun t/m Sep), strijkplank, strijkijzer

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Kinderbedgratis (op aanvraag)

WasmachineInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; gratis

De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum10.5 km

Plaza Mayor Palencia

Centrum10.5 km

Palencia Cathedral

Golfbaan18.8 km

Grijota Golf

Restaurants1.9 km

Restaurante Cafetería El Rincón del Cerrato

Restaurants4.7 km

El Rincón De Chiki. ¥

Cafe3.8 km

Cafetería El Sureño

Treinstation10.2 km

Palencia Train Station

Openbaar zwembad3.8 km

Piscinas Municipales Venta de Baños

Vliegveld38.4 km

Valladolid airport

Vliegveld86.4 km

Burgos airport

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamLa Casa de Valen
Aantal sterren5
Oppervlakte huis280
Check-in16:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds19-01-2020
Check-outVUT3418

Belangrijke informatie

De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.