nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Op vakantiepark

Aangename villa met terras in Homps

7.4(1)
·Frankrijk, Languedoc-Roussillon, Homps
10
4
2
1
95

Accommodatie informatie

De geschakelde woningen zijn ruim en verzorgd ingericht en soms voorzien van een verdieping. De woningen beschikken over een terras of over een loggia en een grote open tuin met meubilair. De tweekamerwoning (FR-02220-01) is geschikt voor maximaal vier personen; de driekamerwoning (FR-02231-01) is geschikt voor maximaal zes personen; de vierkamerwoning (FR-02232-01) is geschikt voor maximaal acht personen en de vijfkamerwoning (FR-02233-01) is geschikt voor maximaal tien personen. Deze laatste woning ligt op het deel Les Hauts du Lac. De woningen FR-02220-01, FR-02231-01 en FR-02232-01 kunnen zich eveneens op het deel Les Hauts du Lac bevinden. U kunt uw auto op de centrale plaatsen nabij de woning parkeren. De deels geschakelde villa’s liggen op het rustigere deel Les Hauts du Lac en bieden een mooi uitzicht over het meer. De ruime, verzorgd ingerichte villa’s zijn voorzien van een verdieping en beschikken over een terras of een loggia en een gesloten tuin met een privézwembad (7 x 3,5 m). Er is een 4-kamervilla voor maximaal acht personen (FR-02234-01) en een 5-kamervilla voor maximaal tien personen (FR-02235-01). U kunt uw auto voor de villa parkeren.

Faciliteiten

kitchenette(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, toilet), badkamer(douche), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 8 x 3 m.)

Bij de prijs inbegrepen

Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 12 p.p./verblijf

KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 10/verblijf

WifiGratis

Bij de receptie

Kinderbed€ 2,58/nacht

Kinderstoel€ 2,58/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 300

Eindschoonmaak€ 70, of dient het zelf te doen

HuisdierenMax. 1; € 10/nacht

Huisdieren alleen toegestaan mits aangelijnd / in bench

BedlinnenMogelijkheid te huren per pakket, € 16 p.p./verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (1 reviews)

Review van Maaike Hoefakker
Maaike Hoefakker
2017-08-19
We zijn hartelijk ontvangen bij de receptie. Het huis was al klaar, dit voor de aangegeven aankomst tijd. Het huis ligt op een prachtige lokatie op het park. Het is een vrijstaand hoekhuis. Het uitzicht is prachtig, veel groen, de boten op canal de midi in de verte. Het meer is op loopafstand, de zee op 45 minuten rijden. De grote steden Narbonne en Carcassonne op 30 minuten. Allemaa prima te berijden. Wat wij jammer vonden was dat er geen parasol en geen ligbedden bij het zwembad waren, hier worden extra kosten voor berekend.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamLes Hauts du Lac
Aantal sterren4
Oppervlakte huis95
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds25-10-2011

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat