nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Apartments Princ Hrvoje- One-Bedroom Apartment with Balcony- 1

8.7(31)
·Kroatië, Dalmatië, Dubrovnik
4
1
1
45

Accommodatie informatie

Apartments Princ Hrvoje is a self – catering accommodation located in Dubrovnik. The property offers four air conditioned units. Baby cot is available upon request. Apartments Princ Hrvoje can organised daily trips and airport transfers at a surcharge. This spacious one bedroom apartment with furnished balcony features free WiFi, air conditioning and SAT TV. The bedroom comes with double bed while the living room includes a sofa bed, sitting area and it's combined with the kitchen and dining area. The apartment has a private bathroom with shower. Guests can enjoy their staying on balcony with outdoor furniture. Baby cot is available upon request. This apartment can comfortably accommodate up to 4 persons. The most interesting sights can be seen in the famous Old Town of Dubrovnik, which is 18 minutes walk from the accommodation, as well as various beaches, restaurants, cafes, bars, shops, bakeries and banks. Guests can also find a grocery store and a bus station in 100 meters range. The nearest beach ''Bellevue'' is 800 meters away form the property. We recommend enjoying a cable car ride, station is only 20 minutes walk from the accommodation. It offers a panoramic view of the historic center and the surrounding islands. Dubrovnik Bus Station and Ferry Port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 5 minutes ride from the accommodation, while Dubrovnik Airport is 21 km away.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (woonkamer(TV), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer(twijfelaar), badkamer(douche)) ledikant, balkon, airconditioning, parking lot(public), haardroger

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Kinderbedgratis (op aanvraag)

Parkeren€ 30/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)0.7 km

Bushalte0.2 km

Reviews (12 reviews)

Review van  KOSTOV NIKOLOV
KOSTOV NIKOLOV
2025-04-24
Dit appartement heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De douche was verfrissend en dankzij de koelkast had ik altijd snacks en drankjes bij de hand. Kortom, een praktische keuze.
Review van  Dronen
Dronen
2025-04-16
Deze plek is perfect voor een weekendje weg. De volledig uitgeruste keuken bood mij de mogelijkheid om een aantal heerlijke maaltijden te koken, en het balkon was een geweldige plek om te ontspannen met een boek,
Review van  Stromsky
Stromsky
2025-04-14
Ik heb onlangs in dit ruime appartement verbleven en hield van het balkon! Het was perfect om van mijn ochtendkoffie te genieten terwijl ik uitkeek op de tuin, De keuken was volledig uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden,
Review van  Manche
Manche
2025-04-07
Ik heb genoten van mijn tijd hier! Het appartement had een heel gezellige sfeer en de eetkamer was perfect om te eten. De hardhouten vloeren waren prachtig en droegen bij aan de algehele charme.
Review van  Morevati
Morevati
2025-03-25
Ik was onder de indruk van de ruime indeling van het appartement. De keuken was goed uitgerust met keukengerei, wat het koken gemakkelijk maakte. Ook was het balkon een fijne plek om te ontspannen.
Review van  Bruland
Bruland
2025-03-17
Geweldige plek voor een kort verblijf! De parketvloer voegt een leuke touch toe en de eethoek is de ideale plek om van uw maaltijden te genieten. De magnetron en broodrooster waren handig voor een snel ontbijt,
Review van  De Voe
De Voe
2025-03-12
Een solide keuze voor iedereen die op zoek is naar een comfortabel verblijf. De zithoek was uitnodigend en de badkamer was schoon en functioneel. Ik had alles wat ik nodig had.
Review van  Noda callejon
Noda callejon
2025-02-09
Het uitzicht vanaf het balkon was een hoogtepunt van mijn verblijf, ik vond het heerlijk om 's avonds buiten te zitten. De airconditioning hield het appartement koel, wat een opluchting was na een lange dag buiten.
Review van  Kappinga
Kappinga
2025-01-25
Ik had een aangename ervaring in dit appartement, De airconditioning werkte goed en de douche was fijn en krachtig, Het was een eenvoudige, comfortabele verblijf,
Review van  Mauricio
Mauricio
2024-07-17
Ik heb echt genoten van mijn verblijf in Apartments Princ Hrvoje, Het balkon was een leuke toevoeging, we hebben elke ochtend daarontbijt gegeten, Het appartement was uitgerust met alles wat we nodig hadden, inclusief een redelijke WiFi, hoewel het soms een beetje traag was, Toch zou ik zeker terugkomen!
Review van  Puy
Puy
2024-06-26
Het appartement is perfect en goed gelegen, ze gaven ons alle instructies om te profiteren van ons verblijf in Dubrovnik, het was een erg warme dag en we waren dankbaar dat beide kamers airconditioning hadden,
Review van  Puy
Puy
2024-06-26
Het appartement is perfect en goed gelegen, ze gaven ons alle instructies om te profiteren van ons verblijf in Dubrovnik, het was een erg warme dag en we waren dankbaar dat beide kamers airconditioning hadden,

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartments Princ Hrvoje- One-Bedroom Apartment with Balcony- 1
Aantal sterren3
Oppervlakte huis45
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds05-05-2022

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden