nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Appartement DanMa met parkeerplaats

Duitsland, Rheinland-Pfalz, Laubach
2
2
2
1
80

Accommodatie informatie

Ons ruime vakantieappartement in Laubach aan de Moezel biedt volop ruimte en combineert comfort met een unieke sfeer. Het middelpunt is de moderne, volledig uitgeruste gedeelde keuken, die volop ruimte biedt om te koken, gasten te ontvangen en te socializen. Het appartement beschikt over een grote, mooie slaapkamer met een eigen badkamer, wat een hoge mate van privacy en comfort garandeert. Er is ook een extra eenpersoonskamer, ideaal als een tweede gast apart wil slapen. Dit maakt de accommodatie perfect voor stellen, kleine groepen of gezinnen. Laubach is idyllisch gelegen tussen de wijngaarden langs de Moezel en is een ideaal startpunt voor diverse activiteiten. Verken de regio te voet of per fiets over de Moezelfietsroute, geniet van een boottocht op de Moezel of bezoek nabijgelegen steden zoals Cochem, Bernkastel-Kues of Trier, met hun historische straten, kastelen en cultuur. Wijnliefhebbers kunnen regionale wijnen van topkwaliteit proeven bij de omliggende wijngaarden en de charme van de Moezel zelf ervaren. Na een enerverende dag keert u terug naar uw vakantiewoning, waar u dankzij de ruime opzet, moderne voorzieningen en de rustige ligging heerlijk kunt ontspannen.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (woonkeuken(gedeeld met andere gasten)(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(1-pers. bed, TV), slaapkamer met badkamer(2-pers. vouwbed, TV, zithoek), badkamer(gedeeld met andere gasten)(douche, wastafel, toilet)) parking

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; € 10/nacht

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum0.3 km

Bakkerij0.1 km

Restaurants0.01 km

Overig4 km

Wasserfall bei Maria Martental

Overig6 km

Hochbermel

Overig8 km

Schaukel Eifelblick

Overig7 km

Bergwerkstollen

Overig11 km

Geschichtsstrasse Hochkelberg

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartment DanMa in Laubach
Aantal sterren3
Oppervlakte huis80
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds15-08-2025