Appartement (Appartement)
Appartement in Hainzenberg met ski -kamer
7.9(5)
·Oostenrijk, Tirol, Hainzenberg12 Gasten
4 Slaapkamers
2 Badkamers
2 Huisdieren
Skigebied
130 m²
Accommodatie informatie
Haus Klammerhof ligt aan de rand van het dorp Hainzenberg (tussen Zell am Ziller en Gerlos). De gezellig en comfortabel ingerichte vakantiewoningen bevinden zich op de 1e en 2e verdieping. Dit appartement heeft 4 slaapkamers, er is plaats voor 12 vakantiegangers en het is een uitstekende keuze voor wintersportvakanties.
Het wintersportdorp Hainzenberg beschikt over 143 km piste waarop je je energie kwijt kunt. Je kunt er vooral 's zomers heerlijk wandelen en bovendien bevindt zich hier de langste rodelbaan van het Zillertal (maar liefst 7 km lang!)
Het Klammerhof is een werkende boerderij, waar je het hele jaar door dieren vindt. Het is zeer kindvriendelijk en voorzien van een speeltuin, een schommel, een trampoline en een zandbak. Er zijn skischoenverwarmers aanwezig in de skiberging en de tuin is ingericht met gezellig tuinmeubilair.
De skibus stopt praktisch voor de deur en brengt je gratis naar de Zillertal Arena of naar het kleinere skigebied van Hainzenberg (vlakbij).
Faciliteiten
Op de 1e etage: (woonkeuken(TV, eettafel, zithoek, kookplaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, 2-pers. slaapbank), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, toilet))
skiberging(skischoenverwarmers), verwarming(CV), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, parking, trampoline, zandbak, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
KeukenlinnenAanwezig
WifiGratis
Kinderbedgratis (op aanvraag)
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenMax. 2; € 5/dier/nacht
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Restaurants7.1 km
Metzgerwirt
Reviews (5 reviews)
Christian Monka
2024-03-10 van Diffelen
2024-01-17Jaroslava Šindelářová
2023-02-19Markus Meyer
2022-03-13Arjen van Stenis
2021-08-28Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamKlammerhof - Wiesenblick
Aantal sterren4
Oppervlakte huis130 m²
Check-in15:00
Check-out09:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds12-12-2020
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen