nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk

Appartement in het Zwarte Woud met tuin

8.2(3)
·Duitsland, Zwarte Woud, Dachsberg-Urberg
2
1
1
Skigebied
75

Accommodatie informatie

In Dachsberg-Urberg, in het zuidelijke deel van het Zwarte Woud, ligt vlak aan de bosrand dit authentieke "Schwarzwaldhaus" uit 1720. In een onvergelijkbare sfeer verblijft u hier in dit ruime en comfortabel ingerichte appartement. Het appartement bevindt zich op de begane grond. De van tuinmeubilair, barbecue en tuinhuisje voorziene speel- en ligweide, evenals de gemeenschappelijke ruimte met bar staan vrij tot uw beschikking. In de omgeving nodigen de ruim 120 km aan wandelpaden uit tot een actieve vakantie. Interessant in deze plaats is ook een bezoek aan het "Mineralienmuseum" (mineraalmuseum). Door de ligging van Dachsberg-Urberg op het drielandenpunt Duitsland/Frankrijk/Zwitserland is het ook het ideale uitgangspunt voor uitstapjes naar de Elzas, Zwitserland of de Bodensee. Freiburg met de wereldberoemde Münster ligt op slechts 65 kilometer afstand.

Faciliteiten

Parterre: (gang, open keuken(eettafel, bar, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet)) zitkamer(gedeeld met andere gasten)(bar), verwarming(CV), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiNiet aanwezig

ParkerenGarage € 1/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum12 km

Bos0.1 km

Supermarkt12 km

Restaurants2 km

Openbaar vervoer10 km

Openbaar zwembad8 km

Openbaar overdekt zwembad10 km

Reviews (3 reviews)

Review van Henk Kamphuis
Henk Kamphuis
2019-08-23
Het was goed en netjes maar erg gedateerd er was er geen TV en WiFi. Wel gehorig van boven en onder buren. Wel een goede service dat de auto in de garage mocht staan ivm steenmarters. Verder zeer vriendelijke en hartelijke mensen.
Review van Ria Pearce
Ria Pearce
2018-09-06
Mooie oude Schwarzwald boerderij. Zeer authentiek. Goede gastheren maar sprak geen Engels.
Review van Marc De Bruyn
Marc De Bruyn
2018-08-27
Het is een gezellig appartement, ideaal voor 2 personen. Zeer rustig gelegen en het balkon is best leuk. het is voorzien van alles wat nodig is om een vakantie periode comfortabel door te brengen. De ligging in Inner-Ursberg is ideaal voor wie -zoals wij - van wandelen houd op de heuvels en in de bossen. Sankt-Blasien is vlak bij en ook van daar uit kan je mooie wandelingen maken (wij zijn trouwens van Inner-Ursberg naar Sankt-Blasien gen terug gewandeld via een mooie uitkijk turm mensen van 1m90 of meer moeten zich wel steeds bukken. het is een zeer vriendelijke mevrouw. Het enige wat zou kunnen toegevoegd worden is een mogelijkheid om wat was te doen (wasmachine noch droger zijn beschikbaar) en een Internet verbinding is toch ook wel echt van deze tijd. Er is Wifi maar die is versleuteld, ik heb niet naar de code gevraagd omdat er in de beschrijving staat dat er geen Internet beschikbaar is. Dat zou door jullie als bemiddelaar, eventueel mits een kleine vergoeding, moeten kunnen afgesproken worden.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamSchwarzwaldhaus Pferdeklause
Aantal sterren3
Oppervlakte huis75
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds19-02-2008

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend