nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.

Appartement in Lauterbach vlakbij skipistes

8.4(22)
·Duitsland, Zwarte Woud, Lauterbach
2
1
1
1
34

Accommodatie informatie

Dit gelijkvloerse vakantieappartement ligt in het rustige kuuroord Lauterbach op 800 meter hoogte en biedt een oase van rust in het hart van het Zwarte Woud. Omgeven door weelderige bossen en bergdalen is het perfect voor natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers die op zoek zijn naar zowel ontspanning als avontuur. De goed onderhouden woning heeft een gezellig interieur en directe toegang tot een gemeenschappelijke tuin, ideaal om te zonnen of te genieten van een barbecue na een dag in de buitenlucht. Vanuit uw voordeur kunt u schilderachtige wandelpaden, gezinsvriendelijke fietsroutes en langeafstandspaden verkennen die door kleurrijke gemengde bossen en serene landschappen slingeren. In de winter verandert de regio in een besneeuwde speeltuin met langlaufloipes, rodelbanen en nabijgelegen skiliften in Schonach en St. Georgen. Populaire dagtrips zijn de watervallen van Triberg, Freudenstadt, Rottweil, de bezoekersmijn van Haslach en de ruïnes van kasteel Hohenschramberg. Voor een beetje spanning mag u de zomerrodelbaan Gutach-Schwarzwaldbob niet missen.

Faciliteiten

Parterre: (keuken(eettafel(4 personen), radio, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, TV(satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), overloop) verwarming(CV), terras(gedeeld met eigenaar), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, fietsen beschikbaar(tegen betaling), Zonnescherm

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; € 5/nacht

WaterIncluded

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum4 km

Bos0.5 km

Supermarkt10 km

Openbaar overdekt zwembad15 km

CrossCountrySkiing0.01 km

Treinstation12 km

Snelwegknooppunt35 km

Bank10 km

Reviews (4 reviews)

Review van  Verweij
Verweij
2025-01-18
We hadden overall een aangename ervaring, Het appartement is schoon en mooi ingericht, met een comfortabel bed en een goed uitgeruste keuken, De rustige omgeving was precies wat we nodig hadden om te ontspannen, Het was ook geweldig om toegang te hebben tot fietsen om de prachtige paden in de buurt te verkennen, Zou zeker overwegen om terug te komen voor een langer verblijf
Review van  Van Corven
Van Corven
2024-09-27
Ik hield van mijn verblijf hier! Het appartement was gezellig en had een echt huiselijk gevoel, We genoten van de gemeenschappelijke tuin voor een paar barbecue avonden, en de nabijgelegen wandelpaden waren perfect voor onze avonturen, Zou zeker terugkomen!
Review van Jeannette Verkerk-Van Leliveld
Jeannette Verkerk-Van Leliveld
2022-07-14
Appartement ligt op begaande grond: eigen ingang; keuken goed uitgerus; woon/slaapkamer helaas geen lekkere bank of stoel om te zitten alleen keuken tafel in keuken, goed bed; badkamer met douche toilet en wastafel en wasmachine, alleen geen droogrek. Appartement goed schoon en netjes alleen wat donker.. Nadeel ligt aan een redelijk drukke doorgaande weg en buitenzitje is ook aan de weg. Voordeel appartement is lekker koel in hete zomer. Vanuit appartement leuke wandelingen te maken en vriendelijk gastvrouw.
Review van Medien van der Laan
Medien van der Laan
2022-01-03
Mooi, netjes appartement! Aardige eigenaresse Mooie wandelroutes in omgeving.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamHaus Epting
Aantal sterren3
Oppervlakte huis34
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-12-2019