Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.,In een residence
Appartement in Le Village Complex, Frankrijk
8.5(29)
·Frankrijk, Noord Alpen, Notre Dame de Bellecombe8 Gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
1 Huisdieren
Skigebied
51 m²
Accommodatie informatie
Stap binnen in uw gezellige bergparadijs in het hart van Notre Dame de Bellecombe. Dit ruime appartement in het pittoreske wooncomplex Le Village combineert de charme van een traditioneel chalet met modern comfort. Met drie uitnodigende slaapkamers – waaronder een leuk stapelbed voor de kinderen – en een woonkamer met een tweepersoonsslaapbank en satelliet-tv, is het ideaal voor gezinnen of groepen. De open keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, Amerikaanse koelkast, vaatwasser en combimagnetron – perfect voor het bereiden van après-skimaaltijden. Na een dag op de piste kunt u ontspannen op uw eigen balkon of terras met panoramisch uitzicht op de Alpen.
Gelegen in het dorpscentrum aan de Place de l'Église, bevindt u zich op een steenworp afstand van skiliften en lokale winkels. Of u nu in de winter de pistes afdaalt of in de zomer weelderige paden bewandelt, de buitenavonturen in de omgeving zijn eindeloos. Neem na uw dagje uit een duik in het gedeelde binnenzwembad of verken de gezellige restaurants in de regio – proef een rustieke tartiflette, raclette of haal een snelle crêpe in een van de nabijgelegen cafés. De relaxte dorpse sfeer combineert perfect met de spanning van bergsporten.
Deze huisdiervriendelijke accommodatie verwelkomt uw trouwe viervoeter! Notre Dame de Bellecombe biedt schilderachtige wandelpaden die ideaal zijn voor hondenuitlaatservices, en in de zomer bieden weilanden en kabbelende beekjes perfecte speelplekken. Bezoek nabijgelegen huisdiervriendelijke terrassen of ga samen met de lokale bevolking op bergwandelingen met hun hond.
Faciliteiten
open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(Amerikaans)), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, toilet), balkon of terras, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
KeukenlinnenZelf meenemen
Wifi€ 8/nacht
Kinderbed + Kinderstoel€ 35/verblijf
Op aanvraag
ParkerenGarage € 4/nacht
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 300
U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst
HuisdierenMax. 1; € 100/verblijf
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Reviews (17 reviews)
Liesbeth
2025-02-05 Ute
2024-11-27 Christian
2024-11-06 Spuij
2024-10-26 Spuij
2024-08-15 Renate
2024-08-11 Ivica
2024-07-23 Sven
2024-07-12 Sven
2024-05-30 Marjolijn
2024-05-25 Ute
2024-04-04 Vh
2024-02-02 Spuij
2023-06-18 Heinz
2023-05-30Jan Jille
2013-09-09 Hghg
2013-08-23 Vleugels
2011-10-30Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Overige informatie
AccommodatienaamRésidence Le Village 4
Aantal sterren3
Oppervlakte huis51 m²
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds16-11-2009
Belangrijke informatie
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen