nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.,In een residence

Appartement in Notre Dame de Bellecombe

8.4(19)
·Frankrijk, Noord Alpen, Notre Dame de Bellecombe
4
1
1
1
Skigebied
28

Accommodatie informatie

De luxe en moderne résidences Le Village en Les Belles Roches liggen 100 m van elkaar verwijderd. Ze liggen in het hart van het authentieke dorpje Notre Dame de Bellecombe. Dit appartement met 1 slaapkamer is geschikt voor 4 personen. Dit is ideaal voor een vakantie met het gezin. Het dorp ligt temidden van de grote bergvlakten van Val d'Arly en biedt een oase van onstpanning, dat zowel skiën op topniveau biedt als een authentiek landschap met prachtige naaldbossen en besneeuwde toppen. Résidence Le Village is een 3-sterren residence en Les Belles Roches heeft 4 sterren. Beide résidences beschikken over een overdekt zwembad. Résidence Les Belles Roches biedt ook een sauna en bubbelbad (tegen betaling). De inrichting van de appartementen is verzorgd en gezellig. Ieder appartement beschikt over een balkon, zodat je kunt relaxen in de buitenlucht.

Faciliteiten

open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), sauna(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon of terras, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, overdekt)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenZelf meenemen

Wifi€ 8/nacht

Kinderbed + Kinderstoel€ 35/verblijf

Op aanvraag

ParkerenGarage € 4/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 300

U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst

HuisdierenMax. 1; € 100/verblijf

Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (4 reviews)

Review van Tracy Hoven
Tracy Hoven
2017-01-25
De accommodatie was erg mooi en comfortabel. In-en uitchecken was efficiënt en vriendelijk. De lokale dorp is zeer dichtbij en voldoet aan de meeste behoeften. Gemeenschappelijke voorzieningen in het gebouw waren goed. Mooi en rustig.
Review van maria Uiterwijk-Venbrux
maria Uiterwijk-Venbrux
2017-01-15
Prima accomodatie in een rustig dorpje met voldoende activiteiten.
Review van Jerzy Okuniewski
Jerzy Okuniewski
2013-09-15
Attente service, de nabijheid van de Mont Blanc en de mogelijkheid om de WłochBardzo weinig parkeerplaatsen en de directe nabijheid van een drukke weg snel te bereiken (ramen keken uit op de weg)
Review van V.K Van Kerckhove
V.K Van Kerckhove
2013-03-10
skiliften zijn voorbijgestreefd

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamRésidence Les Belles Roches 3
Aantal sterren4
Oppervlakte huis28
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds18-05-2010

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat