nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (top location)

BeLexo - Luxe huis Istrië

8.6(20)
·Kroatië, Istrië, Dracevac
4
2
2
100

Accommodatie informatie

Geniet van uw vakantie in Istrië in een heerlijk mooi, rustig gelegen designhuis met **** voorzieningen.

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

AirconditioningInclusief

VerwarmingInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 200 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum7 km

TOWN_CENTER

Shopping4 km

SHOPS

Restaurants3.5 km

RESTAURANT

Bushalte7 km

BUS_STOP

Treinstation7 km

RAILWAY_STATION

Vliegveld53 km

AIRPORT

Dokter7 km

DOCTOR

Overig8 km

NIGHT_LIFE

Reviews (4 reviews)

Review van  Andersson
Andersson
2025-02-24
We hebben een geweldige tijd gehad bij BeLexo. De gastheer was erg behulpzaam en de locatie maakte het gemakkelijk om Istrië te verkennen. Het huis was goed uitgerust en maakte ons bezoek luxe.
Review van  Olejniczak
Olejniczak
2025-01-19
BeLexo is een absolute parel! De villa was ruim en prachtig ontworpen, waardoor het de perfecte uitvalsbasis was voor ons gezin. We hebben heerlijk ontspannen bij het buitenzwembad en genoten van de rustige omgeving. De locatie was perfect om Istrië te verkennen, met prachtige bezienswaardigheden zoals het Hoofplein van Poreč en de Eufrasiusbasiliek op slechts een klein eindje rijden. Elk detail in het huis was tot in de puntjes verzorgd en de gastheren waren ongelooflijk gastvrij. Een echte aanrader voor een ontspannen vakantie!
Review van  Koers
Koers
2024-12-18
De locatie is vredig en toch dicht bij attracties zoals het Poreč Hoofplein en de Euphrasius Basiliek, Alles wat we nodig hadden was binnen handbereik, inclusief geweldige eetgelegenheden in de buurt, Zou zeker terugkomen!
Review van  Perez Lopez
Perez Lopez
2024-12-12
We hebben een heerlijke tijd gehad in BeLexo! De villa was superschoon en van alle gemakken voorzien. Ik was dol op de volledig uitgeruste keuken, want we hebben er een paar maaltijden gekookt. De locatie was rustig, maar toch dicht bij het centrale plein van Poreč en andere bezienswaardigheden. De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, waardoor we ons meteen thuis voelden. Ik zou zeker nog eens terugkomen!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

Accommodatienaam380140
Aantal sterren1
Oppervlakte huis100
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds24-04-2024