Villa (Vrijstaand)
Landelijk
Belvilla van OYO Cortijo Ricardo
8.7(43)
·Spanje, Costa del Sol, Frigiliana4 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamers
80 m²
Accommodatie informatie
Vrijstaande "cortijo" (Andalusische boerenhoeve), sfeervol en verzorgd ingericht. Het heeft een rustige ligging, veel privacy, een zeer verzorgde, fleurige tuin met niveauverschillen en een heerlijk (hoger gelegen) privé-zwembad met ligbedden en buitendouche. Vanaf het overdekte terras en het terras met BBQ kijk je uit over de bergen en het nabijgelegen Acebuchal (1 km), een heel klein dorpje dat tijdens de Franco-tijd geheel werd verlaten. Inmiddels zijn de bewoners weer teruggekeerd maar je waant je er nog steeds in vervlogen tijden. Foto's in het kleine barretje doen er nog aan denken.
Ook Frigiliana (6 km) is zeker een bezoek waard. Een wit stadje tegen een heuvel aangebouwd, met smalle kronkelende straatjes en een zeer gemoedelijke sfeer. Rij ook even door naar Nerja (12 km). Het stadje aan de kust met vele restaurantjes en gezellige barretjes, waar je naar hartelust kunt winkelen. Nerja heeft een mooie kustlijn met verscheidene strandjes: gezellige baaitjes en een lang en breed zandstrand. En breng ook een bezoek aan Malaga!
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(TV(internationale zender(s)), open haard, DVD-speler, stereo-installatie), keuken(fornuis, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), wasmachine)
terras(privé, overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 7 x 4 m., geopend van Jan t/m Dec), kinderbed, kinderstoel
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
KeukenlinnenZelf meenemen
WifiGratis
Kinderbed€ 4,29/nacht
Op aanvraag
Kinderstoel€ 3,57/nacht
Op aanvraag
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 150
HuisdierenNiet toegestaan
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Tennisbaan12 km
Golfbaan24 km
Zee12 km
Supermarkt12 km
Restaurants6 km
Reviews (9 reviews)
Jan Kromwijk
2022-10-23Edwardeagle Wallé
2019-09-03Hendrik Van Poorten
2019-05-27B. van der Gracht
2018-09-07J.A.K. Dank-Verheij
2017-09-04 Hoog
2016-03-02 I. van Hoof
2013-09-26 W.L. Wolfs
2013-05-20 R. Weideman
2013-05-12Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamCortijo Ricardo
Aantal sterren4
Oppervlakte huis80 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds31-10-2007
Check-outCR MA 01237
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen