Vakantiehuis (Vrijstaand)
Chalet in Zillertal bij Skipistes
8.5(21)
·Oostenrijk, Tirol, Zellberg6 Gasten
2 Slaapkamers
2 Badkamers
1 Huisdieren
Skigebied
85 m²
Accommodatie informatie
Overnachten op 1850 meter hoogte, met uitzicht op de gigantische bergen van het achterste Zillertal, is een bijzondere ervaring. Het knusse vakantiehuis naast de Hirschbichlalm is begin 2023 gerenoveerd en biedt voldoende ruimte voor maximaal 6 personen. De accommodatie beschikt over een volledig uitgeruste keuken, meerdere slaapkamers met badkamers, een gezellige woonkamer en een terras en balkon met een fantastisch uitzicht over het Zillertal.
Voor ervaren skiërs raden we het skigebied Hochzillertal aan, dat met een ochtendtraining en een lichte klim in ongeveer 30 minuten te bereiken is. Anders kunt u terugrijden naar het dal, van daaruit bereikt u in een paar minuten de omliggende 4 skigebieden. Voor de niet-skiërs onder u hebben we ter plaatse sneeuwschoenen, rodels en bobsleeën te huur voor een mooie winterwandeling of rodeltocht.
U bereikt de hut via de oprit van Zellberg, waar u vanaf huisnummer 209, 6277 Zellberg, wordt begeleid. De weg (7 km), die voor officieel verkeer is afgesloten, wordt sneeuwvrij gemaakt, maar niet gestrooid. Sneeuwkettingen zijn verplicht! In de winter is de Alm in overleg met de verhuurder en afhankelijk van de sneeuwcondities met de auto bereikbaar. Mocht dit niet mogelijk zijn, dan brengt de eigenaar u vanaf de parkeerplaats rechtstreeks naar de hut. In de zomer kunt u gemakkelijk met uw eigen auto naar de hut rijden.
Nuttige tips:
Boodschappen en versbereide maaltijden kunt u ter plaatse kopen en zelf klaarmaken.
Dranken zijn ter plaatse verkrijgbaar en kunnen naar verbruik worden afgerekend.
De eigenaar biedt tegen betaling een boodschappenservice aan.
Tol (€ 10 per retour of € 30 per maand)
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(zithoek), open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast), toilet, terras)
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, douche, wastafel), balkon, terras)
parking
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Water
Toeristenbelasting
Babybedje
handdoeken
Optionele services ter plaatse
KeukenlinnenAanwezig
WifiGratis
Kinderbedgratis (op aanvraag)
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenMax. 1; € 20/nacht
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Centrum11 km
Zell am Ziller
Restaurants10 km
Restaurants
Skipiste4 km
Skipiste
ParkingWinter5 km
Parkplatz im Winter
Reviews (5 reviews)
Miaumiau
2025-02-26 Daubeuf
2024-09-17 Oliver
2024-09-07 Langeveld
2023-12-14 Francken
2023-04-20Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Overige informatie
AccommodatienaamFerienhaus Hirschbichlalm 6 Personen
Aantal sterren4
Oppervlakte huis85 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer302
Online aangeboden sinds15-05-2023
Belangrijke informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen