Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk
Charmant vakantiehuis met bubbelbad.
Oostenrijk, Tirol, Leutasch
6 Gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
1 Huisdieren
Skigebied
133 m²
Accommodatie informatie
Het charmante en idyllische Lehner Schlössl ligt in de gemeente Leutasch aan het einde van een toegangsweg. Met een whirlpool, torenkamer en een unieke barrelsauna biedt deze accommodatie alles wat uw hartje begeert.
In de zomer de perfecte locatie voor diverse wandelroutes en in de winter ligt de ingang van de langlaufloipe direct voor de deur! Het beste: de langlaufkosten voor Seefeld/Leutasch zijn bij de huurprijs inbegrepen.
Het vakantiehuis heeft een oppervlakte van 133m2 met in totaal 3 slaapkamers en 2 badkamers. Twee slaapkamers zijn uitgerust met een tweepersoonsbed, de andere slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Twee badkamers met douche/toilet en een extra toilet en een volledig uitgeruste keuken maken het comfort compleet. Tevens is er een aparte bijkeuken met wasmachine en droger. De rustige ligging is slechts een van de vele voordelen van Lehner Schlössl.
De reden waarom de Lehner Schlössl Lehner Schlössl heet: Zoals u op de foto's kunt zien, heeft het vakantiehuis een toren die via een trap in de woonkamer te bereiken is. Eenmaal boven heb je een prachtig panoramisch uitzicht op de omliggende bergen.
Bovendien: of het nu in de whirlpool of in de vatensauna is - het uitzicht op de bergen is gewoonweg adembenemend!
Kinderen tot 3 jaar mogen gratis mee en ook voor hen stellen wij graag gratis een kinderstoel en kinderbedje ter beschikking.
In de inpandige garage is ruimte voor 1 auto, er is zelfs een elektrisch laadstation en extra parkeermogelijkheden direct buiten de garage.
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(TV, zithoek), open keuken(eettafel, zithoek, kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast), provisiekamer(wasdroger, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet, kinderstoel, babybedje(free))
Zolder: (woonkamer(zithoek))
sauna, garage, Whirlpool, parking, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenIncluded
BadhanddoekenIncluded
ParkerenIncluded
ParkerenIncluded
VerwarmingIncluded
VerwarmingIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Huisdieren€ 20 /Night
Huisdieren€ 20 /Night
BedlinnenIncluded
BedlinnenIncluded
Baby high chairIncluded
Baby high chairIncluded
Cot/CribIncluded
Cot/CribIncluded
Internet AccessIncluded
Internet AccessIncluded
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Golfbaan9.2 km
Golfclub Seefeld/Reith
Meer2.9 km
Weidach See
Restaurants0.45 km
Naturwirt
Restaurants0.9 km
Pizzeria Cavallo
Restaurants2.5 km
Gasthaus Kühtaierhof
Skigebied2.8 km
Ski Leutasch - Bergbahn Kreithlift
Skigebied9.7 km
Bergbahnen Rosshütte
Coffee shop0.7 km
Polis Hütte
Town2.5 km
Leutasch
Water2 km
Alpenbad Leutasch
Supermarket2.1 km
Mpreis Weidach
Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamLehner Schlössl
Aantal sterren4
Oppervlakte huis133 m²
Check-in16:00
Check-out09:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds07-03-2025
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen