Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk
Chique vakantiehuis in Ruhpolding met sauna
8.6(21)
·Duitsland, Duitse Alpen, Ruhpolding10 Gasten
5 Slaapkamers
2 Badkamers
2 Huisdieren
Skigebied
170 m²
Accommodatie informatie
Dit huis met 5 slaapkamers ligt in Ruhpolding in Beieren en is een schitterende vakantieaccommodatie voor een groep van 10. Het huis ligt op slechts 100 m van het meer en heeft een sauna en zwembad om te ontspannen.
In de zomer is het "Drie Merengebied" van Ruhpolding een aantrekkelijke plek om waterpret te beleven. Wandelaars en mountainbikers hebben ideale toegang tot talloze paden die direct voor de deur beginnen. Als u in de winter aankomt, liggen een prachtige langlaufloipe en een skigebied heel dicht bij deze accommodatie. Vergeet niet om een bezoek te brengen aan het Biatloncentrum en het Holzknechtmuseum. Restaurants liggen op 1,5 km afstand en algemene winkels vindt u op 5 km afstand.
Parkeren is mogelijk bij dit vakantiehuis. De accommodatie heeft een bar, een zitkamer en tuinmeubilair. Er is een gratis kinderstoel beschikbaar.
De luchthaven ligt op 40 km afstand!
Let op: het zwembad in het pension is gesloten tijdens de volgende periodes:
- Van half tot eind april
- Van begin november tot 17 december
Faciliteiten
Parterre: (ingang, open keuken(fornuis, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet))
zitkamer, relaxruimte(gedeeld met andere gasten)(bar, sauna(tegen betaling)), wasdroger, wasmachine, verwarming(CV), terras(privé, overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, parking, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt, 12 x 5 m.), kinderstoel
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
KeukenlinnenAanwezig
WifiGratis
Kinderstoelgratis (op aanvraag)
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenMax. 2; € 5/dier/nacht
ToeristenbelastingToeristenkaart inclusief
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Centrum8 km
Bos0.1 km
Tennisbaan7.5 km
Golfbaan6 km
Paardrijden7.5 km
Meer0.1 km
Rivier0.1 km
Watersport1.5 km
Supermarkt5 km
Restaurants1.5 km
Uitgaan7.5 km
Openbaar vervoer0.1 km
Openbaar zwembad8 km
Openbaar overdekt zwembad8 km
Skilift8 km
Skipiste8 km
SkiBus0.1 km
Langlaufen0.1 km
Toeristeninformatie8 km
Treinstation8 km
Vliegveld40 km
Dokter8 km
Bank8 km
Fietsverhuur8 km
Reviews (2 reviews)
Van Neer
2024-01-19 Mulderij
2022-08-19Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamHaus in den Alpen
Aantal sterren5
Oppervlakte huis170 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds25-11-2015
Belangrijke informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen