nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.,Aan de skipiste

Comfortabel appartement in Salzburgerland met sauna

9.1(5)
·Oostenrijk, Salzburgerland, Grossarl
10
4
2
2
Skigebied
105

Accommodatie informatie

Deze comfortabele vakantiewoning ligt op slechts 2 km van het centrum van Grossarl in het pittoreske Grossarldal in het Salzburger Land. De flat, gelegen op de 2e verdieping, biedt een ideale uitvalsbasis voor onvergetelijke vakanties in zowel zomer als winter. De uitnodigende eetkeukens nodigen uit om te blijven hangen en zijn voorzien van een volledig uitgeruste keuken, zodat je naar eigen wens kunt koken. De ruime slaapkamers creëren een ontspannen sfeer voor rustgevende nachten. Een bijzonder hoogtepunt van ons aanbod is de exclusieve wellnessruimte, die beschikbaar is voor onze gasten. Je vindt er een ontspanningsruimte, twee sauna's en een whirlpool, waar je tot rust kunt komen na een actieve dag. Voor wintersporters is er een skikelder met skischoenverwarming om je uitrusting optimaal op te bergen. Hier kun je skiën, langlaufen, rodelen of gewoon genieten van een heerlijke winterwandeling. In de zomer kun je genieten van de prachtige omgeving met talloze wandelpaden, ideaal om te mountainbiken en te wandelen. De omgeving biedt ook spannende excursiemogelijkheden, zoals de zoutmijn in Berchtesgaden, de stad Salzburg, het Haus der Natur, de Liechtensteinklamm en de indrukwekkende ijsgrot.

Faciliteiten

Op de 2e etage: (woonkeuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woonkeuken(1-pers. slaapbank, eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), 2-pers. slaapbank(160 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet), overloop) relaxruimte(bubbelbad(tegen betaling), stoomdouche, infraroodsauna(gedeeld met andere gasten), sauna(gedeeld met andere gasten)), skiberging(skischoenverwarmers), ledikant, balkon, verwarming(CV, vloerverwarming), tuin(gedeeld met eigenaar en andere gasten, deels omheind), BBQ(op aanvraag), 2x parking, trampoline, zandbak, glijbaan, tafeltennistafel, kinderstoel, Schommel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; € 5/dier/nacht

Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum2.5 km

Centrum2 km

Neighbour0.05 km

Bos0.1 km

Tennisbaan1 km

Golfbaan17 km

Paardrijden1.5 km

Meer25 km

Rivier0.05 km

Supermarkt1.5 km

Bakkerij2 km

Restaurants1.5 km

Uitgaan2 km

Openbaar vervoer0.1 km

Bushalte0.1 km

Openbaar zwembad1.5 km

Openbaar overdekt zwembad1.5 km

Skilift1.5 km

Skipiste1.5 km

SkiBus0.1 km

CrossCountrySkiing2 km

Toeristeninformatie4 km

Treinstation15 km

Vliegveld75 km

Ziekenhuis20 km

Bank2 km

Fietsverhuur2 km

Postkantoor2 km

Reviews (4 reviews)

Review van C Van den Berg
C Van den Berg
2018-02-03
Heel hartelijk ontvangst, goed te vinden , heel schoon, mooi appartement alles wat nodig is er en goede bedden, whirlpool,sauna Alles conform beschrijving Belvilla, Skiebus voor de deur, prachtig skiegebied, voor ieder niveau, op 2 km , 5 min rijden of 20 min lopen
Review van M. Gijsen
M. Gijsen
2016-03-09
Het vakantiehuis was helemaal prima, zag er ontzettend goed uit en was erg schoon en we waren van alle gemakken voorzien. Bovendien hoefden we maar te kikken of de huiseigenaar kwam met van alles aandragen, erg gastvrij. Onze hond was ook van harte welkom. We hebben hier een heerlijke skivakantie gehad.
Review van Peter Verplancke
Peter Verplancke
2016-02-17
op nauwelijks één km van het centrum van Grossarl (en 10 km van Alpendorf) is dit een prima uitvalsbasis om te gaan skiën. De vriendelijke gastvrouw leverde nog een extra dienst door ons 's morgens ontbijt te brengen!
Review van Henry Tanneberger
Henry Tanneberger
2015-02-17
het enige wat ontbreekt aan een paar meer Haaken hangen in de badkamer, hal en kamers voor spullen op, afwasmiddel apparaat kan ook iets meer, zoals bijvoorbeeld vergiet zijn

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamBrigitte
Aantal sterren4
Oppervlakte huis105
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds07-05-2013

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend