nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)

Cottage bij privéstrand Tarragona

8.9(30)
·Spanje, Costa Dorada, La Torre del Sol, Tarragona
5
2
1
25

Accommodatie informatie

Welkom op deze uitzonderlijke camping, perfect gelegen langs een prachtige kustlijn die bekendstaat om zijn ondiepe turquoise wateren en zachte zandstranden. Ontspan onder de palmbomen met familie of vrienden terwijl u geniet van heerlijke tapas, verfrissende sangria en traditionele paella. Maak van de gelegenheid gebruik om de omliggende regio te verkennen, inclusief charmante dorpjes, de historische stad Tarragona en het opwindende themapark Port Aventura, op slechts 15 minuten afstand. Torre del Sol biedt directe toegang tot een privéstrand met fijn zand dat zich ongeveer 1 km uitstrekt langs de Middellandse Zee. Deze uitnodigende ruimte, met zijn relaxte sfeer en recreatieve activiteiten, wordt in juli en augustus zorgvuldig onderhouden en bewaakt voor uw gemoedsrust. Ons gezellige huisje biedt plaats aan maximaal zes gasten, met twee comfortabele slaapkamers binnen 29 m² woonoppervlak. Geniet van het gemak van een privétuin en parkeergelegenheid op de camping, samen met moderne voorzieningen zoals airconditioning en een magnetron voor extra comfort. Bij aankomst wordt een borg van € 50 gevraagd. Ervaar de perfecte mix van ontspanning en avontuur in dit prachtige toevluchtsoord aan zee!

Faciliteiten

Parterre: (ingang, woonkamer, keuken(()), slaapkamer(2-pers. bed, Beddengoed inbegrepen), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed, Beddengoed inbegrepen), badkamer(douche, toilet), terras) tuinmeubilair, Droogkamer

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 50

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (13 reviews)

Review van  van den Kieboom
van den Kieboom
2025-02-25
De indeling van de camping is erg gezinsvriendelijk, We waardeerden de veilige omgeving tijdens het hoogseizoen, De privé tuin was een leuke aanvulling voor onze avond BBQ's, Er zijn een aantal mooie stranden in de buurt, wat ons verblijf nog aangenamer maakte
Review van  Scheiber
Scheiber
2025-02-14
Het gezellige huisje had alles wat je nodig had voor een ontspannen verblijf. Er waren ook geweldige eetgelegenheden in de buurt, vooral Can Ramón!
Review van  Wendicke
Wendicke
2025-02-13
Deze camping is een pareltje! We vonden de nabijheid van de stranden geweldig en het feit dat we konden genieten van wat rustige tijd onder de palmbomen. De hut was schoon en comfortabel, perfect voor onze groep. Het enige nadeel was de borg van € 50, wat we niet hadden verwacht.
Review van  Risoul
Risoul
2025-01-27
We hebben een heerlijk verblijf gehad op deze camping. De ligging is fantastisch.
Review van  Annecour
Annecour
2025-01-14
Ik was aangenaam verrast door hoe gezellig en gastvrij de Tent Pagan met Tuin aanvoelde, De sfeer was ontspannen, wat perfect bij ons paste, We hadden een geweldige tijd met het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals Ferrari Land en ontspannen op het strand, Een perfecte gezinsontsnapping!
Review van  Huerta Solis
Huerta Solis
2024-12-17
Wat een heerlijke plek! De Pagan Garden Tent was perfect voor ons familie-uitje. We genoten van de privétuin en de kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen. Het nabijgelegen strand was op loopafstand en de tapas in het restaurant waren heerlijk! We komen zeker terug.
Review van  Koslacz
Koslacz
2024-12-17
Een fantastische kampeerervaring! De sfeer was ontspannen en precies wat we nodig hadden voor een familievakantie. Het privéstrand was een schot in de roos en we hebben er urenlang van de zon genoten. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte. De sangria was een echte aanrader!
Review van  Wolski
Wolski
2024-12-15
Deze camping heeft zo'n unieke sfeer! 🌊 Het privéstrand ligt op een steenworp afstand en het zand onder je voeten voelt als wolken. De perfecte plek om te ontspannen en Instagramwaardige foto's te maken.
Review van  Nyström
Nyström
2024-12-13
Rustige sfeer onder de palmbomen. Geniet van koken in de keuken en ontspannen in de hot tub. Perfect voor stellen!
Review van  Jensen
Jensen
2024-12-07
Ons verblijf in de Tent Pagan met Tuin was ronduit heerlijk! De omgeving is adembenemend, met het privéstrand op slechts een steenworp afstand. We brachten onze dagen door onder de palmbomen en genoten van fantastische tapas en sangria van nabijgelegen restaurants. Het huisje was knus en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. We vonden het geweldig dat we direct naast onze accommodatie konden parkeren, waardoor we gemakkelijk de lokale bezienswaardigheden konden verkennen, zoals het prachtige Platja dels Pilans. Kortom, een perfecte mix van ontspanning en avontuur!
Review van  Meuldermans
Meuldermans
2024-11-01
Geweldige plek bij het strand! Schoon en comfortabel, echt genoten van de privé tuin, Perfect om te ontspannen na een dag verkennen
Review van  Miranda
Miranda
2023-12-11
De aandacht van het personeel is uitstekend
Review van  Jürgen
Jürgen
2023-03-21
Zwembaden en entertainmentactiviteiten

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamTorre del Sol Tent Pagan
Aantal sterren3
Oppervlakte huis25
Check-in16:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-08-2024
Check-outB-58474214