nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk

Eenvoudig appartement in Banjole, Istrië met grote tuin

8.3(16)
·Kroatië, Istrië, Banjole
2
1
1
45

Accommodatie informatie

Deze vrijstaande vakantiewoning is gelegen in het zuiden van Istrië en beschikt over 1 slaapkamer, zeer geschikt voor een stel. In de ruime, groene tuin heb je de beschikking over het gemeenschappelijke zwembad en de buitendouche. De zee is op slechts 400 m afstand gelegen. Dagelijkse boodschappen kun je doen op 200 m. De stad Pula is een aanrader om een dag naar toe te gaan. Ook het nationale park in het zuiden is aan te bevelen. Enkele uitstapjes in de omgeving zijn dolfijnen spotten, een boottocht maken en de grotten van Postonja bezoeken. Het appartement beschikt over WiFi en airconditioning. Je kunt bovendien gebruikmaken van de barbecue en grill, deze wordt gedeeld met de overige gasten in het vakantiehuis. Er is parkeergelegenheid bij de accommodatie.

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), woonkeuken, slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, balkon of terras) airconditioning, BBQ(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Golfbaan7.1 km

GOLF KLUB PULA, Istria, Croatia

Strand (zee)7.9 km

Hawaii Beach

Bakkerij1.7 km

Pekarnica

Restaurants1 km

Braavos Restaurant

Restaurants2.5 km

Bistro Sandra

Bushalte1.7 km

POMER OKRETIŠTE

Treinstation9.3 km

Pula

Vliegveld12.7 km

Pula Airport

Ziekenhuis6.3 km

Pula General Hospital

Reviews (4 reviews)

Review van  Stoop
Stoop
2024-08-12
We hadden een fantastisch verblijf in dit moderne appartement in Banjole! De locatie was perfect - slechts een korte wandeling naar het strand waar we genoten van zwemmen en zonsondergangen, Het zwembad was een heerlijke bonus voor onze familie, Het appartement was goed uitgerust en comfortabel, waardoor het een geweldige uitvalsbasis was om de omgeving te verkennen
Review van  Claassen
Claassen
2017-12-19
Leuk appartement, maar een beetje basic, Het voldeed aan onze behoeften als slaap- en kookplaats, maar als je op zoek bent naar luxe, wil je misschien elders kijken, De locatie is geweldig voor toegang tot lokale attracties, en de gastheer was vriendelijk en behulpzaam
Review van  Gielense
Gielense
2017-10-01
De eigenaar was uiterst behulpzaam en vriendelijk, Het huis ligt in een rustige straat met een grote tuin en oude bomen (veel schaduwrijke plekken), De keuken is zeer goed uitgerust
Review van Catherine Clamot
Catherine Clamot
2017-09-13
Prachtige omgeving! goed gelegen

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApp Musoga 2
Aantal sterren3
Oppervlakte huis45
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-06-2016