nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk

Elegante privévilla in Neoric

8.6(20)
·Kroatië, Dalmatië, Neoric
12
5
3
240

Accommodatie informatie

Deze ruime villa is gelegen in Neoric. De woning heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor 14 personen, ideaal voor een groep. Het huis beschikt over een tennisbaan, tuin en privézwembad. Villa Silvana ligt in het achterland van Split, op een hoogte van 450 m. Een klein dorp Neoric ligt op een rustige locatie en biedt zijn gasten veel privacy. De dichtstbijzijnde stad Sinj ligt op 12 km afstand van de supermarkt. De nabijgelegen rivier Cetina is het ontdekken waard en biedt activiteiten zoals fietsen en raften. De villa heeft een gezellige woon-/eetkamer met open haard, volledig ingerichte keuken, massagedouche, bubbelbad en een fitnessruimte. Buitenfaciliteiten omvatten een privézwembad, Finse sauna met aparte badkamer, privétennisbaan, gezellig terras met ligstoelen en een apart toilet. Een speciale plek in de tuin is het charmante zomerhuis met mooie open haard, extra keuken en een grote eettafel.

Faciliteiten

Parterre: (ingang, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 2-pers. bed(160 x 200 cm), 2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet), airconditioning), badkamer(massagedouche, wastafel, toilet, bidet, haardroger), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), recreatieruimte(TV(flatscreen), fitnesstoestellen), relaxruimte(sauna(privé)), terras(privé)) Op de 1e etage: (ingang, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, open haard, stereo-installatie, balkon of terras, airconditioning), slaapkamer(stapelbed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, balkon), slaapkamer(2-pers. bed, balkon), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bubbelbad, wastafel, toilet, bidet, haardroger), serre/veranda, ledikant, wasmachine, lounge set) serre/veranda(TV(flatscreen), eettafel, open haard, toilet, tafeltennistafel), berging, kachel, patio, verwarming, terras(privé, 15 m2), tuin(privé, omheind, 1,5 hm2), fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, trampoline, parasol, zwembad(privé, 12 x 5 m.), tennisbaan(privé), jeu de boules baan, fietsen beschikbaar, kinderbed, strijkplank, buitenhaard, gezelschapsspellen

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum0.6 km

Bos0.5 km

Zee30 km

Supermarkt0.6 km

Restaurants5 km

Uitgaan12 km

Openbaar vervoer0.6 km

Toeristeninformatie12 km

Vliegveld40 km

Split international airport

Overig30 km

Split

Overig12 km

Sinj

Overig65 km

National park Krka

Reviews (5 reviews)

Review van  Voogd
Voogd
2021-02-05
Het vakantiehuis is fantastisch! We hebben vooral genoten van de buitenruimte en de verschillende sportfaciliteiten, Het was geweldig voor onze kinderen om zoveel activiteiten direct voor de deur te hebben
Review van Jeroen Braakman
Jeroen Braakman
2019-09-03
Zeer mooi huis met alle nodige faciliteiten! De verhuurders zijn heel aardig, en verwelkomen je met o.a. verse tapas & huisgemaakte drank! Als er problemen zijn kan je altijd bij ze terecht. Zwembad was heerlijk, en er waren verder genoeg sport faciliteiten aanwezig, alles knap en netjes. Er waren zelfs fietsen aanwezig. De villa ligt wel een beetje afgelegen van de steden en activiteiten, een huurauto is dus een must! In ongeveer 35 minuten ben je in Split. Zeker weten een aanrader!
Review van Mariën Heerwaarden
Mariën Heerwaarden
2019-08-30
It was a great appartment to go to with a large group. Lovely, quiet place, spacious with beautiful gardens, likeable hosts and a nice swimming pool.
Review van Cindy Aerts
Cindy Aerts
2019-07-25
The host served serrano, bread and homemade wine when we arrived. They were always helpull during our stay. Great place!
Review van Jonathan Sourris
Jonathan Sourris
2018-09-04
Deze villa is absoluut fantastisch. Lana en haar moeder zijn ongelooflijk gastvrij en vriendelijk en lieten ons thuis voelen zodra we aankwamen. De villa ligt in de mooiste omgeving van het Kroatische platteland met alles wat je nodig zou kunnen hebben. Elke kamer heeft airco of een ventilator en een smart-tv. Meerdere keukens, koelkasten en eetgedeelte, ideaal voor een grote groep. Zwembad en BBQ is fantastisch, tennisbaan is in goede staat, er zijn een paar kleine stompe buit maar we zijn enthousiaste spelers en het was goed genoeg voor ons om regelmatig te gebruiken. Er is zelfs een pizzaoven die we op een dag gebruikten om pizza's van de grond af te maken, wat heel leuk was. Over het algemeen kon ik deze villa niet meer aanbevelen, dank u!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla Almas holiday house
Aantal sterren4
Oppervlakte huis240
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds11-01-2018

Belangrijke informatie

Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!