nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Boerderij (Vrijstaand)
Op een boerderij,Landelijk,In een woonwijk of centrum (dorp)

Gerenoveerde boerderij met verwarmd zwembad

8.9(11)
·België, Antwerpen, Eindhout
16
7
3
2
500

Accommodatie informatie

De Rundershoeve is een pareltje van een vakantiehuis in de Kempen. De gerenoveerde hoeve beschikt over een grote tuin met verwarmd zwembad, buitenbar, petanquebaan en voetbalveld en is daardoor ideaal voor een familievakantie. Het huis en de bijbehorende ruime chalet beschikken samen over 7 ruime slaapkamers met 14 bedden voor volwassenen en 1 stapelbed voor kinderen. Er zijn 3 badkamers en het huis is volledig uitgerust voor een aangenaam verblijf. Het huis is eigendom van Kathleen, voormalig lid van de Belgische muziekgroep K3, en van Steven. Nu wonen ze in Zuid-Afrika. Ze komen echter jaarlijks naar België om te genieten van hun prachtige huis in het bos. Ze hebben veel liefde en zorg gestoken in de Rundershoeve en delen dit graag met anderen, zodat ook zij de rust en schoonheid van de Kempen kunnen ervaren. Het huis is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf, van een volledig uitgeruste keuken tot een wasruimte. Het verwarmde zwembad en de buitenbar zijn perfect om te ontspannen en gasten te ontvangen, terwijl het ruime terras een prachtig uitzicht biedt op de tuin en het omliggende bos. De accommodatie heeft ook een entertainment gedeelte voor kinderen, waardoor het ideaal is voor gezinnen. Voor K3-fans, er is ook een kamer met alle gouden en platina platen van K3 en er is een filmrekwisiet in het huis te vinden! De ligging van de Rundershoeve is ideaal om de Kempen te verkennen. Het ligt op slechts 25 minuten van Hasselt, 30 minuten van attractiepark Bobbejaanland, 40 minuten van Antwerpen en een uur van Luik en Eindhoven. De omgeving biedt een breed scala aan activiteiten en bezienswaardigheden, van wandel- en fietspaden tot historische bezienswaardigheden en pittoreske dorpjes. Er zijn talloze mogelijkheden voor buitenactiviteiten zoals paardrijden, vissen en zelfs een bezoek aan de plaatselijke dierentuin, wat eindeloos vermaak biedt voor het hele gezin. Zwembad geopend van 1 mei tot 15 september.

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(TV, sfeerhaard, zithoek), eetkamer(eettafel(16 personen), kinderstoel), woonkeuken(bar, waterkoker, fornuis, afzuigkap, espresso apparaat, grill, combimagnetron), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, stapelbed, afwasmachine), badkamer(douche, wastafel, toilet), vide, speelkamer(TV, speeltoestellen, gezelschapsspellen, speelgoed), bijkeuken(wastafel, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, zithoek), badkamer(ligbad, douche(inloopdouche), wastafel, toilet), studeerkamer) Bijgebouw: (recreatieruimte(op hetzelfde terrein), relaxruimte(op hetzelfde terrein), lounge set) Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), terras, ligbedden) Poolhouse: (bar, koelkast) hut, berging(fietsenberging), binnenplaats, terras, terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, verwarmd, 12 x 6 m., geopend van Mei t/m 1/2 Sep), jeu de boules baan, voetbalgoal, lounge set

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Afvalheffing
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; € 40/dier/verblijf

De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Paardrijden7 km

Zavelhof

Restaurants5.8 km

De Cuylhoeve

Vliegveld60 km

Brussels Airport

Overig13 km

Alpaca Pachmana

Overig40 km

BOKRIJK

Overig13 km

Pakawi Park

Overig16 km

Ark van Noë Park

Overig20 km

Recreatiedomein Netepark

Overig0.1 km

Finse piste

Overig18 km

Bobbejaanland

Overig20 km

Kano-en kajakvaart op de Kleine Nete

Overig25 km

Etuktuk

Overig30 km

Hasselt

Overig40 km

Genk

Overig25 km

Circuit van Zolder

Overig0.5 km

Speeltuin Dennenoord

Overig4 km

Kinderboerderij de Heihoeve

Overig9 km

Jeugdherberg Boswachtershuis Westerlo

Reviews (6 reviews)

Review van Beckord Elodie
Beckord Elodie
2025-07-08
Beste, Helaas zijn wij met een bittere nasmaak thuisgekomen van onze vakantie. Bij aankomst werd ons meegedeeld dat het huisje geleden had onder de vorige gasten. Dat kunnen we ergens begrijpen, maar uiteindelijk betalen wij ook de volle prijs – en dan mag je wel verwachten dat alles in orde is. Daarom toch even een opsomming van onze ervaringen: Toen we aankwamen, een halfuur na de officiële check-in tijd, waren de schoonmaaksters nog aanwezig. Ze wachtten op hun vervoer, wat natuurlijk kan gebeuren, maar ze zijn nog anderhalf uur gebleven. Dat was geen fijne start: uitpakken terwijl er mensen aanwezig zijn, en geen privacy hebben, is niet hoe je je vakantie wil beginnen. Precies daarom kiezen we net voor een huis met privézwembad. Daarnaast werkte de poort niet: die kon niet sluiten. Omdat we met twee honden waren, moesten we voortdurend opletten dat ze niet ontsnapten. We hebben dan maar onze wagen ervoor gezet om het risico te beperken, maar gerust waren we zeker niet. Het zwembadwater was erg troebel. Daar kregen we een uitleg over die verwees naar de vorige gasten, maar de verhalen die we hoorden spraken elkaar tegen. De klusjesman liet zich bovendien ontvallen dat er al meerdere bedrijven waren langsgekomen om het probleem op te lossen, zonder resultaat. Op dag drie begon het water erg te stinken en er verscheen groene aanslag. Echt zwemmen was geen optie meer. Ook andere zaken waren niet in orde: • De ligzetels vielen uit elkaar. • Het vliegraam kon niet dicht. • Beide barbecuetoestellen waren in zo’n vuile staat dat we het vlees dat we meegebracht hadden, hebben moeten weggooien. Op dag twee of drie stond plots de hele keuken onder water. De sifon van de gootsteen bleek doorgezakt. We hebben met drie personen meer dan een uur staan dweilen. Bovendien was er bijna elke dag iemand aanwezig in of rond het huis: voor de poort, het zwembad, de gootsteen… Dat gaf een constant gevoel van onrust. Op dag vier werd de zwembadfilter dan ook nog volledig stilgelegd. Toen ik dit meldde, kregen we geen reactie meer. Voor de prijs die je betaalt, vinden wij dit echt onaanvaardbaar. We huren elk jaar een huisje voor onze vakantie, net omdat we daarna weer voluit aan het werk moeten in een druk seizoen. Rust is voor ons dan essentieel, maar die hebben we deze keer niet kunnen vinden. Het was onze eerste keer met Belvilla en we twijfelen sterk of we dit nog eens zouden doen. Hebben we gewoon brute pech gehad, of komt dit vaker voor? Met vriendelijke groet, Elodie
Review van Marijke Michielsen
Marijke Michielsen
2023-11-08
Wij genoten tijdens de herfstvakantie van een gezellige familietijd in De Rundershoeve. Een uitstekende locatie voor groot en klein met speelruimte binnen en een verrassend volledig afgesloten domein rond de hoeve waar de kinderen naar hartelust konden spelen. Een gezellig salon met comfortabele zetels waren aangenaam. De keuken is van vele moderne snufjes voorzien en er is meer dan voldoende keukengerei aanwezig. Dank voor de lekkere koffie. De slaapkamers zijn ruim en voorzien van voldoende bergruimte. Een ruime berg- en wasruimte was een meerwaarde. Op vraag werden een babybedje en kinderstoel voorzien. Een tip: misschien een paar kinderbordjes en bekers voorzien, het laten eten door de kleinsten uit het servies was soms spannend. De Rundershoeve is ideaal gelegen als uitvalsbasis voor vele activiteiten voor groot en klein in de omgeving. Het contact met onze buddy verliep zeer vlot en hij probeerde steeds snel een probleempje op te lossen. Ook werd het terrein grondig geïnspecteerd na de hevige storm. Onze kinderen en kleinkinderen wisten vooraf niet dat De Rundershoeve toebehoort aan Katleen, een K3je. Een verrassing..., nostalgie voor de kinderen, samen zingen met kinderen en kleinkinderen, de liedjes van vroeger en nu...heerlijk. We hopen vooral hier nog eens te kunnen verblijven want iedereen heeft genoten van dit verblijf. En...Dank voor de lekkere "Droom White en Droom Red" , heeft gesmaakt. Veel succes verder mvg Marijke
Review van Derek Buddingh
Derek Buddingh
2022-07-12
Heerlijk huis, rustige plek, goede trainingslocatie.
Review van Marcel Bink
Marcel Bink
2022-06-23
heerlijk huis met zwembad, en aangenaam rustige omgeving, geheel omheind
Review van Romy Tuinhof
Romy Tuinhof
2021-09-16
Nog veel beter dan verwacht. Ontzettend mooie kamers. Alles goed geregeld met beddengoed, handdoeken etc. We kwamen aan werden warm ontvangen en kregen een rondleiding. De ruimte om het huis is perfect voor groepsactiviteiten. We hebben ontzettend genoten van het zwembad en de tuin. Bij slecht weer is er ook voldoende ruimte om binnen te zitten met de groep. Echt een aanrader :)
Review van Natasha Hendrickx
Natasha Hendrickx
2021-08-23
We hebben genoten van de rust dat deze hoeve heeft kunnen bieden waarbij we intens van elkaar hebben kunnen genieten. Bij aankomst waren we onder de indruk van een persoonlijke welkomstbrief van de eigenaars en wat gekoelde drankjes als ook wat lekkers in de frigo. We moeten meegeven dat de tuin en de rust dat er mee gepaard gaat echt wel de grootste troef is van deze accommodatie. Spijtig genoeg hadden wij niet al te fantastisch weer en ondervonden we dan ook pas later op de week dat het zwembad naar ons ervaring niet al te proper was. Met dit te melden hebben ze iemand langs gestuurd en het nodige gedaan. De woning op zich is zeker niet nieuw (luxe) maar heeft wel zijn charme. Als je gezelligheid en de nodige rust zoekt dan is het zeker wel aan te raden!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamDe Rundershoeve
Aantal sterren5
Oppervlakte huis500
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds10-08-2021

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden