Appartement (Appartement)
Op vakantiepark
Gezellig appartement met zwembad
8.7(22)
·Duitsland, Beieren, Freyung4 Gasten
1 Slaapkamers
2 Badkamers
2 Huisdieren
Skigebied
52 m²
Accommodatie informatie
Dit charmante appartement op de eerste verdieping in Freyung biedt een ontspannen verblijf voor stellen of kleine gezinnen. Het beschikt over een tweepersoonsslaapkamer met en-suite badkamer, een woon-/slaapkamer met een tweepersoonsslaapbank en tv, en een goed uitgeruste keuken met magnetron, koffiezetapparaat en broodrooster. Een eigen balkon biedt frisse lucht en uitzicht op het bos, terwijl centrale verwarming het hele jaar door comfort garandeert.
Gasten hebben toegang tot gedeelde voorzieningen, waaronder een binnenzwembad, een sauna, een tuin met tuinmeubilair en speeltoestellen zoals een glijbaan en een schommel. Een kinderbedje, kinderstoel, speelgoed en een lift maken het appartement gezinsvriendelijk, terwijl betaalde wasfaciliteiten en een laadpaal voor elektrische auto's het gemak vergroten. Privéparkeergelegenheid en een rustige omgeving maken de ervaring compleet.
Verken in de buurt het boomtoppenpad bij Baumwipfelpfad Bayerischer Wald, bewonder glaskunst bij Bergglashütte Weinfurtner of wandel over de schilderachtige Lusenberg. Gezinnen zullen het interactieve Jagd Land Fluss Museum geweldig vinden, terwijl fijnproevers kunnen dineren bij Zum Goldenen Steig voor Italiaanse gerechten, Danibauer voor rustieke Beierse gerechten of Die Perle Tirols voor Oostenrijkse specialiteiten.
Faciliteiten
Op de 1e etage: (keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), balkon)
wasdroger(tegen betaling), ledikant, sauna(gedeeld met andere gasten), wasmachine(tegen betaling), tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, binnen), speeltoestellen, glijbaan, lift, kinderstoel, speelgoed, Schommel, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
WifiGratis
OntbijtMogelijk
On request(discount for children possible),fee payable
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenMax. 2; € 10/dier/nacht
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Tennisbaan2 km
Golfbaan15 km
Paardrijden2 km
Bathing1 km
Watersport1 km
Shopping1 km
Restaurants0.05 km
Cafe0.8 km
Openbaar zwembad1 km
Reviews (3 reviews)
Fröhlich
2025-01-30 Johansson
2025-01-12 Vogels
2023-09-24Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamAppartement Ignaz Typ B Komfort
Aantal sterren4
Oppervlakte huis52 m²
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds02-01-2023
Belangrijke informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen