Appartement (Appartement)
Gezellig appartement vlakbij skigebied
9.5(11)
·Oostenrijk, Salzburgerland, Rauris8 Gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
Skigebied
85 m²
Accommodatie informatie
Het ruime appartement in Carpe Solem Rauris biedt 80-100 m² comfortabele leefruimte voor maximaal 8 gasten. Het beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers met douches en een apart toilet in sommige wooneenheden. Gasten kunnen genieten van een balkon of terras met schilderachtig uitzicht. De slaapkamers zijn uitgerust met gezellige tweepersoonsbedden, en er is ook een slaapbank voor twee personen voor extra slaapruimte.
De open keuken is volledig uitgerust met alle benodigdheden, waaronder kookgerei, een keramische kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast met vriezer, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat. Een klein startpakket met vaatwastabletten, afwasmiddel, spons, vuilniszakken en schoonmaakdoekjes is aanwezig bij aankomst. Het appartement beschikt ook over gratis WiFi en satelliettelevisie. De inrichting is uniek voor elk appartement en huisdieren zijn welkom op aanvraag (tegen betaling).
Het pand ligt in de prachtige Raurisvallei in het Nationalpark Hohe Tauern en biedt gemakkelijke toegang tot skiën en buitenavonturen. Het appartement ligt direct aan het kabelbaanstation Rauriser Hochalmbahnen en biedt gemakkelijk toegang tot de skipistes. Gasten kunnen ontspannen in de 1000 m² grote wellnessruimte met een binnenzwembad, panoramische sauna's en een alpine daktuin. De Nationalpark Sommercard (mei-okt) en Nationalpark Wintercard (dec-april) zijn inbegrepen, evenals toegang tot Restaurant Albert, een skischool, skiverhuur en een sportwinkel.
Faciliteiten
, woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups, filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche), toilet, Tuinmeubilair, sauna(gedeeld met andere gasten), balkon, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), haardroger
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenIncluded
BadhanddoekenIncluded
BadhanddoekenIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 200
Borgsom€ 200
Borgsom€ 200
HuisdierenNiet toegestaan
Baby high chairIncluded
Baby high chairIncluded
Baby high chairIncluded
Cot/Crib€ 15 /Stay
Cot/Crib€ 15 /Stay
Cot/Crib€ 15 /Stay
Internet AccessIncluded
Internet AccessIncluded
Internet AccessIncluded
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Golfbaan27 km
Golfclub Zell am See - Kaprun - Saalbach - Hinterglemm
Meer28 km
Zeller See
Restaurants0.5 km
RESTAURANT
Treinstation12 km
Taxenbach-Rauris
Skigebied0.1 km
Rauriser Hochalmbahnen
Vliegveld90 km
Flughafen Salzburg
Town0.75 km
TOWN
Water1.5 km
Freibad - Sonnblickbad Rauris
Supermarket0.5 km
SUPERMARKET
Reviews (13 reviews)
אריאל
2024-06-10 Luna
2024-05-07 Riad
2023-09-12 Faisal
2023-09-12 Mariam
2023-08-17 Bianca
2023-07-13 Violetta
2023-04-30 Abdulaziz
2023-04-29 Josephine
2023-03-21 Piotr
2023-03-09 Hussain
2023-01-13 Ali
2023-01-13 Ali
2022-07-13Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamCarpe Solem Rauris 5
Aantal sterren4
Oppervlakte huis85 m²
Check-in16:00
Check-out09:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds13-12-2024
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen