Chalet (semi detached)
In de bergen > 1000 m.,Aan de skipiste
Gezellig chalet met jacuzzi
8.5(19)
·Frankrijk, Southern Alps, La Tania8 Gasten
4 Slaapkamers
4 Badkamers
Skigebied
80 m²
Accommodatie informatie
Het chalet ligt in het charmante stadje La Tania, tussen Meribel en Courchevel, in het hart van het skigebied Les Trois Vallées. Het dorp ligt aan de rand van een bos, de met sneeuw bedekte pijnbomen maken het tot een geweldig ansichtkaartonderwerp, en dankzij het kleine formaat is alles dichtbij, zodat je nooit ver verwijderd bent van de pistes of de winkels, bars en restaurants in het dorpscentrum. Voor ervaren skiërs is het mogelijk om direct vanuit het chalet off-piste door de bomen te skiën.
Chalet Elliot Est is gebouwd met hout van een oude Russische boerderij en biedt het gevoel van een traditionele blokhut. Gelegen in de schilderachtige omgeving van het bos van La Tania, met zichtbare balken, grenen lambrisering en een houtkachel, is dit chalet een prachtig huis voor een skivakantie met familie of vrienden. Het is verdeeld over twee verdiepingen met vier comfortabele kamers voor maximaal 8 personen, elk met een eigen doucheruimte en toilet.
Faciliteiten
Parterre: (slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(80 x 200 cm), 1-pers. bed(80 x 200 cm), douche, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(80 x 200 cm), 1-pers. bed(80 x 200 cm), douche, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(80 x 200 cm), 1-pers. bed(80 x 200 cm), douche, toilet), skiberging(skischoenverwarmers), hottub, terras)
Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV, open haard), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(80 x 200 cm), 1-pers. bed(80 x 200 cm), douche, toilet))
parking
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
WifiGratis
HoutInclusief
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 2.000
U dient de borg ter plaatse met creditcard te betalen
HuisdierenNiet toegestaan
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Skilift0.2 km
Reviews (5 reviews)
Rossini
2025-02-26 Pinthier
2025-02-21 Mambelli
2025-02-16 Bange
2025-02-14 Schuttevaar
2024-11-03Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Overige informatie
AccommodatienaamChalet Elliot Est
Aantal sterren3
Oppervlakte huis80 m²
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds14-12-2024
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen