nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Gezellige lodge in Hermagor met sauna

9.4(10)
·Oostenrijk, Karinthië, Hermagor
10
4
4
1
Skigebied
128

Accommodatie informatie

De Superior Lodge van 125 m² biedt ruime accommodatie voor maximaal 10 gasten. Er zijn 4 slaapkamers, waarvan 3 met tweepersoonsbedden en 1 met twee stapelbedden. De lodge heeft 4 badkamers met douches en toiletten, evenals een apart toilet. De volledig uitgeruste keuken nodigt je uit om samen te koken en te genieten van maaltijden, met bestek, kookgerei, fornuis, oven, magnetron, koelkast met vriezer en vaatwasser, samen met een broodrooster, waterkoker en Nespresso-apparaat. Een klein startpakket met vaatwastabletten, afwasmiddel (20 ml), spons, vuilniszakken, schoonmaakdoek en theedoek is aanwezig bij aankomst. De lodge ligt in Almresort Sonnenalpe Nassfeld, Karinthië, op 1.500 m hoogte en biedt ski-in/ski-out-toegang. Nabijgelegen attracties zijn onder andere de Nassfeld +Card (toegang in de zomer), een openbare fitnessruimte en gratis parkeergelegenheid. Het dorp is autovrij en alleen toegankelijk voor in- en uitladen. Het hoogtepunt van de lodge is de Finse privésauna, perfect om te ontspannen na een dag vol avontuur. Vanaf het balkon heb je uitzicht op de omliggende bergen, misschien wel het decor voor je volgende vakantieavontuur. Gratis Wi-Fi is inbegrepen. Alle foto's zijn voorbeeldfoto's, aangezien elke accommodatie uniek is ingericht.

Faciliteiten

open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed, stapelbed), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet, Tuinmeubilair, sauna, balkon, parking, haardroger,

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenIncluded

BadhanddoekenIncluded

Parkeren€ 15 /Night

Parkeren€ 15 /Night

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 200

Borgsom€ 200

Huisdieren€ 25 /Night

Huisdieren€ 25 /Night

Baby high chairIncluded

Baby high chairIncluded

Cot/Crib€ 15 /Stay

Cot/Crib€ 15 /Stay

Internet AccessIncluded

Internet AccessIncluded

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Golfbaan48 km

Professional Golf Kühne & Lamprecht OG

Meer25 km

Pressegger See

Treinstation20 km

Bahnhof Hermagor

Skigebied0.2 km

Nassfeld Ski Resort

Vliegveld105 km

Airport Klagenfurt

Water62 km

Thermenresort Warmbad Villach

Supermarket1 km

Adeg Markt Nassfeld

Reviews (9 reviews)

Review van  Péter
Péter
2024-09-07
Perfecte ligging direct aan de piste, gloednieuwe appartementen, fantastische wellnessfaciliteiten en behulpzaam en professioneel personeel zorgen voor een ongelooflijke ervaring,
Review van  Alena
Alena
2024-08-10
De ligging aan de piste, de faciliteiten van de accommodatie en de geweldige sauna,
Review van  Jozefína
Jozefína
2024-06-29
Er is een uitstekende pizzeria in het resort en er zijn supermarkten en restaurants in de buurt. Een langlaufloipe en wandelpaden zijn ook niet ver weg. Skipassen zijn te koop bij de receptie en de liften liggen op slechts 100 meter afstand.
Review van  Matyas
Matyas
2024-06-26
Onberispelijk nieuw appartement met geweldige uitrusting en design,
Review van  Ilic
Ilic
2023-10-09
Uitstekende locatie, uiterst aangenaam appartement
Review van  Christina
Christina
2023-10-02
Vriendelijk receptiepersoneel
Review van  Jacek
Jacek
2023-06-11
Ik raad het ten zeerste aan, uitstekende locatie, ruime kamers, comfortabele bedden, sauna,
Review van  Daska
Daska
2023-04-29
Appartementen hebben een breed scala aan functionaliteit en functionaliteit, zijn goed uitgerust en hebben dezelfde locatie, en zijn bovendien beschikbaar in verschillende lokale gebieden en boerderijen,
Review van  Gergő
Gergő
2023-03-21
Een comfortabel, schoon en goed uitgerust appartement, waarvan de nabijheid van de kabelbaan bijzonder praktisch is,

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamAlmresort Sonnenalpe 5
Aantal sterren4
Oppervlakte huis128
Check-in16:00
Check-out09:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds16-12-2024