nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Guest House Zec - Apartment A2+2

8.8(11)
·Kroatië, Eilanden, Lopud
4
1
1
50

Accommodatie informatie

Guest House Zec is located on the island of Lopud, surrounded with greenery. All accommodation units are air-conditioned and feature either a balcony or a terrace. Prior to check in or check out guests can leave the luggage and enjoy discovering the island little bit more. If you are interested in some excursions and tours the owner will help you with organization. This one-bedroom apartment features free WiFi, air-conditioning, living room with TV and kitchenette equiped with refrigerator,microwave, water kettle,coffee machine and toaster. It will also provide you with lovely balcony with park view. Private bathroom comes with shower and hair dryer.One bedroom aparment can accommodate four guests. Baby cot is available upon the request. This one bedroom apartement can comfortably accommodate up to 4 persons. Island of Lopud is great choice for all those who want to stay away from the city crowd. Super market and other shops are within walking distance, as well as a bakery, ATM' s, cafes, bars and restaurants with local and other cuisine. Ferry port is 600m away from the property and Dubrovnik Airport 38 km.

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Kinderbedgratis (op aanvraag)

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)0.1 km

Reviews (4 reviews)

Review van  Manicardi
Manicardi
2025-04-27
De woonkamer was een geweldige ruimte om te ontspannen en ik waardeerde de airconditioning op de warmste dagen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om snel een maaltijd te bereiden. Een goede keuze voor degenen die op zoek zijn naar een comfortabel verblijf.
Review van  Frantzen
Frantzen
2025-04-15
Ik had hier een eenvoudige ervaring. Het appartement was schoon en functioneel, met een leuke kleine keuken en een comfortabele bank. De tv was een leuke toevoeging om 's avonds te kunnen ontspannen. Al met al voldeed het aan mijn behoeften zonder gedoe.
Review van  Uckert
Uckert
2025-03-02
Wat een pareltje is dit! De eetruimte was groot genoeg voor een gezellig diner en ik vond het fijn dat ik een eigen badkamer had. De douche was verfrissend en de indeling van het appartement zorgde ervoor dat het heel huiselijk aanvoelde. Ik zou het zeker aanraden voor een kort verblijf.
Review van  Ortega Vega
Ortega Vega
2025-02-28
Dit appartement met één slaapkamer was precies wat ik nodig had. De douche was geweldig en ik vond het heerlijk om een privéruimte te hebben om te ontspannen. De wifi werkte perfect, wat essentieel was voor mijn werk. Ik zou hier zeker weer verblijven.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamGuest House Zec - Apartment A2+2
Aantal sterren3
Oppervlakte huis50
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds05-05-2022

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden