nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk

Halenfeld Appartement met Uitzicht

8.5(20)
·België, Ardennen, Luik, Halenfeld-Amel
9
3
2
1

Accommodatie informatie

Dit appartement met 3 slaapkamers in mediterrane stijl in Halenfeld-Amel biedt comfortabel plaats aan maximaal 9 gasten, waardoor het ideaal is voor gezinnen of groepen vrienden. Geniet van een prachtig uitzicht op het meer vanaf het privéterras, ontspan in de gemeenschappelijke tuin of steek de barbecue aan voor een gezellige avondmaaltijd. Gratis parkeren en verwarming zorgen voor een comfortabel verblijf het hele jaar door. Het meer ligt op slechts 1 km afstand, met watersportmogelijkheden (3 km), een golfbaan (2,4 km) en een manege (12,4 km) in de buurt. Restaurants en winkels liggen op 1,4 km afstand en het openbaar vervoer is bereikbaar op 500 m. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 16,4 km van het appartement. Binnen is de ruime woonkamer voorzien van een satelliet-tv, een dvd-speler en voldoende ruimte om te ontspannen. Kinderen zijn welkom, waardoor dit een uitstekende uitvalsbasis is voor zowel avontuur als ontspanning op het Oost-Belgische platteland.

Faciliteiten

Parterre: (hal(toilet), keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, radio), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, stapelbed, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet)) verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, speeltoestellen

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Servicekosten
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

KeukenlinnenZelf meenemen

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; gratis

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Restaurants0.3 km

Hotel-Restaurant Müller

Reviews (4 reviews)

Review van Emmanuel Lannoo
Emmanuel Lannoo
2022-01-09
Zeer mooie en goed uitgeruste vakantiewoning, voorzien van al het noodzakelijke (goede bedden, goede douches,…). Helaas is deze woning SUPERgehorig, door de houten roostering hoort men iedere voetstap van bovenliggend verblijf (welk gedurende de midweek ook gelijktijdig verhuurd was). Feitelijk zou deze woning niet verhuurd mogen worden aan verschillende reisgezelschappen. Indien de woning in zijn geheel wordt gehuurd door één grote groep, dan zal dit wel ok zijn; men kent elkaar. In deze was dit niet zo en hoewel wij wel de indruk hadden ‘rustige’ bovenburen te hebben gehad, hoort men gewoon alles. Voor de rest een mooi verblijf in een SUPERmooie streek.
Review van Mathieu Blancke
Mathieu Blancke
2021-07-27
Heel mooie omgeving, van het huisje hadden we meer verwacht. De verdieping boven ons bleek ook verhuurd, waardoor er veel lawaaihinder was (en de tuin gedeeld moest worden). Volgens de eigenaar lag dit aan Belvilla want normaal worden de twee niet gelijktijdig verhuurd. Gelukkig mochten we van de vriendelijke eigenaar verhuizen naar het kelderverdiep waardoor het lawaai al veel minder was.
Review van  De Cort
De Cort
2021-01-07
goede ontvangst door huisbeheerder , mooie lokatie ,prachtige omgeving
Review van De Cort Robert
De Cort Robert
2021-01-04
mooie lokatie , opperbeste huiseigenaar , zeer verzorgde woning

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamAmel 2
Aantal sterren3
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds23-01-2009

Belangrijke informatie

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden