nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Landhuis (Vrijstaand)
Landelijk

Herenhuis in Bourgnac met tuin

8.3(29)
·Frankrijk, Dordogne, Bourgnac
12
5
3
1
270

Accommodatie informatie

Dit is een prachtig herenhuis met 5 slaapkamers in Bourgnac. Het heeft een bubbelbad en een zwembad en is perfect voor grote groepen en gezinnen. Er kunnen 12 gasten verblijven. Het landhuis ligt 3 km van het dorp Bourgnac en 5 km van het grotere dorp Mussidan. Het gebied staat bekend om zijn uitstekende wijnen. De stad Bergerac ligt op 25 km afstand. Périgueux, de hoofdstad van de Dordogne, ligt 35 km ten noorden van het huis. In de Périgord Noir vind je het dorp Les Eyzies, de thuisbasis van enkele van de beroemdste prehistorische grotten in Europa. Er is een tennisbaan op 3 km en een watersportfaciliteit op 5 km afstand. Er is een restaurant op 1 km en een supermarkt op 6 km van het huis. De woning heeft een tafeltennistafel, een tuin met tuinmeubelen en een terras met barbecue. Het is kindvriendelijk en heeft een kinderbed en kinderstoel. Je mag 1 huisdier meenemen. Het huis biedt beddengoed en handdoeken. De luchthaven Bergerac Dordogne Périgord ligt op 27 km afstand.

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(TV(satelliet, internationale zender(s)), zithoek), eetkamer(eettafel, open haard), keuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel), toilet, wasruimte(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), galerij slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed)) Poolhouse: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet, buitenkeuken, serre/veranda(fornuis, oven, koelkast), BBQ) bubbelbad(gedeeld met andere gasten, op hetzelfde terrein), verwarming(CV), terras, tuin(gedeeld met andere gasten, > 1000 m2), tuinmeubilair, zwembad(privé, omheind, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), wateralarm, 12 x 6 m., geopend van Apr t/m Okt), tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenZelf meenemen

WifiGratis

SchoonmaakTussentijdse schoonmaak € 10/uur

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; gratis

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum25 km

Tennisbaan3 km

Golfbaan30 km

Zee140 km

Paardrijden10 km

Meer25 km

Rivier1 km

Watersport5 km

Supermarkt6 km

Restaurants1 km

Treinstation5 km

Vliegveld28 km

Dokter5 km

Bank6 km

Fietsverhuur1 km

Reviews (12 reviews)

Review van chislaine spaargaren
chislaine spaargaren
2024-07-23
allereerst; de eigenaar Bertrand Matthieu is uiterst vriendelijk en gastvrij, niets op aan te merken. Dan het huis: voor het huis staat een oude houten tafel met stoeltjes waar je liever niet op gaat zitten, binnen de keuken heeft geen normaal servies, bestek, pannen, glazen en wat er staat is vies, de kamer op de begane grond is te bereiken via een trap naar beneden waarbij wanneer je naar beneden liep de muizen of ratten onder je voeten wegrennen, de kamer stinkt, is vochtig en de deuren klemmen, het bed voor 2 personen is heel klein, de deken die op het bed ligt is van een soort wol, stinkt en heeft schimmelvlekken. De badkamer is vochtige, de douche moet je vasthouden want is afgebroken, de douchebak is vies, verstopt en loopt over, de tegels zijn vies, het bad is ook vies, en de kraan is zo verkalkt dat je er geen haren kan wassen in in ieder geval. Mocht je met iemand gaan die invalide is, deze kamer is in ieder geval niet geschikt voor minder validen. Boven de stapelbedden, in de open ruimte dus lekker rustig zul je niet slapen, de 2 andere kamers zijn wel ok maar de badkamer is ook vies. De tuin rondom is mooi maar er zou wel een keer gesnoeid mogen worden, het zwembad is groot en schoon maar rondom het zwembad geen tegels, maar een ondervloer waar het onkruid doorheenkomt, je kan hier niet met blote voeten lopen, zeker kleine kinderen niet. Er zijn geen fijne ligstoelen om in te zonnen maar oude klapstoeltjes waar je nauwelijks uitkomt, de tafel bij het poolhouse is wel ok maar de stoelen eromheen zo doorgezeten dat alle zittingen kapot zijn, het servies ook hier alles vies, bestek vies, glazen vies , pannen vies, de kast met servies staat vol met verschillende schaatjes, niets past bij elkaar. De kamer bij het poolhouse lijkt op een soort kamer van een jeugdkamp met een klein bed, de badkamer is wel ok maar ook dit is zeker niet geschikt voor iemand die minder valide is. We hebben met elkaar een fijne week gehad maar de ruim 3000 euro die we moesten betalen is echt veel te veel, bij nader inzien had ik de helft nog niet eens willen betalen. Verwacht dus geen luxe vakantie, de gastheer is vriendelijk en lacht lief maar dat zou ik ook doen als ik de hele zomer zulke bedragen kan opstrijken zonder hiervan iets te investeeren in het huis. De foto's geven absoluut geen werkelijke weergave van de situatie weer. Er is overigens ook geen wifi, en geen normaal koffiezetapparaat en ook geen theepot of iets waar je thee uit zou kunnen drinken. Al met al een enorme tegenvaller, wij gaan niet meer en maken ook geen gebruik meer van Belvilla. De hele communicatie naar de reservering liep ook niet goed met Belvilla, uiterst onvriendelijk, dwingend taalgebruik en onbereikbaar wanneer je ze nodig hebt
Review van Danny Lichtert
Danny Lichtert
2023-07-23
de omschrijving van de huizen was niet de realiteit het woonhuis en het zwembad lagen 50meter van elkaar verwijderd , de huizen waren niet erg proper , bedden te klein , alhoewel er wifi beloofd was ,was er helemaal geen wifi. maar de eigenaar was heel vriendelijk en hulpvaardig en een goed zwembad
Review van Sanne Vogels
Sanne Vogels
2022-09-19
Sfeervol, karakteristiek huis op goede locatie (half uurtje van Bergerac en een paar minuutjes rijden naar de bakker en supermarkt), ideaal voor groepen. Wij hebben vooral genoten van de mooie groen tuin, het zwembad en de buitenkeuken. De eigenaar is ontzettend vriendelijk en gastvrij. Zeker aan te raden!
Review van  Hannie Daniels-Stokvis
Hannie Daniels-Stokvis
2021-08-03
Alles gegaan zoals beloofd, goede begeleiding ook met de corana-perikelen, voor herhaling vatbaar,
Review van Vic Verbrugghe
Vic Verbrugghe
2020-09-16
Tevreden over het huisje
Review van wilma de Jong
wilma de Jong
2018-09-05
Een typisch frans huis, met in de tuin een groot zwembad waar wij heerlijk geleefd hebben in de buitenkeuken. De eigenaar is erg vriendelijk en behulpzaam. In de buurt een klein dorpje waar een bakker, slager en drie supermarkten aanwezig zijn. Ook veel wijnboerderijen in de buurt die het bezoeken zeker waard zijn! Kortom, een fantastische week gehad!
Review van Maaike Biesemans
Maaike Biesemans
2018-08-27
Vriendelijke eigenaar, heeft ons welkom geheten met een flesje wijn. Huis zelf is verouderd, hygiene laat soms te wensen over. Er was schimmel in de slaapkamer. Heel het huis rook naar de open haard en muf. WiFi was niet beschikbaar sinds een storm, 2 weken ervoor. Mooie omgeving met loslopende konijnen, honden en ezels.
Review van Dirk Staessens
Dirk Staessens
2018-07-28
Wij zijn zeer zeer vriendelijk onthaald door de eigenaar met een flesje wijn op de prachtige accomodatie met knappe woning in originele franse stijl . Enorm veel ruimte , leuk met de kinderen en de hondjes en dit met een lekker weertje . Wij komen zeker terug om de bbq nogmaals aan te steken en een plonsje te doen in het grote prive zwembad met uitzicht op de prachtige perigord . Complimenten voor de eigenaar die je ook alle rust en vrijheid gunt en die je telkens kan aanspreken indien er zich eender welk probleem zou voordoen .
Review van Sylvain MARCHIVE
Sylvain MARCHIVE
2018-05-14
Gemakkelijke aankomst tot huisvesting, en gastheer beschikbaar. Mooi ruim huis, schone en waarneembare jacuzzi. Verschillende slechte zwembad vies (rottend water), keuken te reinigen
Review van Marc Aubertin
Marc Aubertin
2017-06-22
Prachtige villa. De eigenaar was charmant, beschikbaar en we werden helemaal vrij in het "gebruik van de villa, zwembad en jacuzzi vertrokken. De omgeving is erg ontspannend.
Review van  Tijssen
Tijssen
2017-04-18
Ruim og super gezellig! Haven er fantastisk til selfies, og grillopsætningen er tændt, Tæt på seje vandresteder, så naturoplevelser er et must!
Review van Dirk Gryspeert
Dirk Gryspeert
2016-08-02
buitenkeuken ideaal vooral met kids

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamMétairie du Vignaud 12P
Aantal sterren5
Oppervlakte huis270
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-01-2013

Belangrijke informatie

Bedden opgemaakt bij aankomst Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen Parkeerplaatsen 5