Appartement (fenced property)
Het appartement in Agios Markos
8.4(14)
·Griekenland, Kreta, Agios Markos6 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamers
75 m²
Accommodatie informatie
Het appartement in Agios Markos heeft 2 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 6 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 75 m² issmaakvol gemeubileerde en is modern, met uitzicht zee en de bergen. De woning bevindt zich op 500 m van de supermarkt "Local supermarket", 500 m van het restaurant "Local taverns", 2 km van het zandstrand "Local sandy beach", 2 km van het dorp "Rethymno town", 70 km van de luchthaven "Chania airport" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en in een woonwijk. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, terras, wasmachine, barbecue, strijkijzer, kluis, internet (wifi), haardroger, balkon, airconditioning, zwembad gemeenschappelijk kind, openlucht parkeerplaats in het zelfde gebouw, Televisie, satelliet tv. De open keuken, elektrisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, sapcentrifuge, keukengerei, borden en schalen.
Faciliteiten
woonkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche), Kinderbad, Tuinmeubilair, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, strijkplank, strijkijzer, haardroger, Extra pillows and blankets, Wine glasses
Bij de prijs inbegrepen
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenIncluded
ParkerenIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.EindschoonmaakIncluded
HuisdierenNiet toegestaan
BedlinnenIncluded
airconditioningIncluded
Baby high chairIncluded
Cot/CribIncluded
Internet AccessIncluded
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Strand (zee)1.5 km
Local sandy beach
Restaurants0.5 km
Local taverns
Vliegveld70 km
Chania airport
Vliegveld70 km
Chania airport
Coffee shop0.5 km
Locla cafes
Town2 km
Rethymno town
Supermarket0.5 km
Local supermarket
Reviews (10 reviews)
Choux
2025-03-01 Kramer
2025-02-21 Ferring-Erkelens
2025-02-21 Bach
2025-02-20 Petri
2025-02-19 Cambi
2025-02-16 Andersson
2025-02-14 Hedin
2025-02-14 Johansson
2025-02-13 Seegers
2025-02-12Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamDestino 3
Aantal sterren4
Oppervlakte huis75 m²
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds24-01-2025
Check-out1237934
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen