nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk,In de bergen > 1000 m.,Aan de skipiste

Houten vakantiehuis nabij skigebied

8.6(20)
·Duitsland, Beieren, Bay. Eisenstein
4
3
2
2
Skigebied
120

Accommodatie informatie

Dit prachtige vakantiehuis met 3 slaapkamers ligt direct aan de grens met Tsjechië in het kleine dorpje Regenhütte . Het biedt plaats aan 8 gasten en heeft een gemeubileerde groene tuin om van uw ochtendkopje te genieten. Het bos ligt op 100 m van het huis, waardoor het een perfect verblijf is voor natuurliefhebbers. Op 500 m afstand vindt u restaurants en supermarkten. Het stadscentrum ligt op slechts 5 km afstand. Een ruim terras is een ideale plek in het huis om te genieten van het uitzicht op de met sneeuw bedekte bergen en te genieten van een glas wijn en huisgemaakte maaltijden. Parkeren is mogelijk op het terrein. U mag 2 huisdieren meenemen naar de accommodatie om uw verblijf nog onvergetelijker te maken. Een goed uitgeruste keuken op de begane grond en een gezellige woonkamer op de eerste verdieping zorgen ervoor dat u zich zeker thuis voelt. Inchecken en uitchecken is mogelijk van respectievelijk 15.00 tot 18.00 uur en 09.00 tot 10.00 uur.

Faciliteiten

Parterre: (eetkamer(eettafel), keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) Op de 1e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank), slaapkamer(2-pers. bed(200 x 160 cm)), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) TV(satelliet), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; gratis

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum4 km

REWE

Bos0.05 km

Bos4 km

Nationalparkzentrum Falkenstein

Meer5 km

Arberseehaus

Restaurants0.5 km

Openbaar vervoer5 km

Skilift12 km

Skigebied12 km

Overig15 km

Glasstadt Zwiesel

Overig26 km

Kreisstadt Regen

Overig8.7 km

Arber Bergbahn

Overig5 km

Arberseehaus

Overig18 km

Kleiner Arber

Overig12 km

Großer Arber

Overig12 km

Großer und kleiner Falkenstein

Overig14 km

Silberberg Seilbahn Talstation

Overig14 km

Hausberg Silberberg mit den Rißlochfällen und Sommerrodelbahn

Reviews (5 reviews)

Review van  Montalvo
Montalvo
2025-03-02
Deze plek is een verborgen pareltje! De gezellige woonkamer was perfect voor een familiebijeenkomst na een dagje skiën. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en we vonden het fijn dat we onze huisdieren mee konden nemen.
Review van  Cella
Cella
2025-02-15
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit houten vakantiehuis! Het ruime terras bood een adembenemend uitzicht op de met sneeuw bedekte bergen en we genoten van ons ochtendkoffietje in de tuin. De locatie is ideaal voor natuurwandelingen; het bos ligt op slechts een steenworp afstand.
Review van  Raedeman
Raedeman
2025-02-05
Dit was de perfecte plek voor onze natuur retraite, We hebben verschillende wandeltochten in de buurt gemaakt en genoten van de rustige omgeving, De keuken was goed uitgerust, wat koken leuk maakte, Sterk aanbevolen voor gezinnen of groepen!
Review van  lennips
lennips
2024-12-23
We hadden een geweldige tijd in dit vakantiehuis, De locatie is sereen en de bergviews zijn adembenemend, Het enige minpunt was het weer, maar de gezellige sfeer van het huis maakte het goed!
Review van  Janssen
Janssen
2024-11-09
Het vakantiehuis was schoon en goed ingericht, waardoor een warme sfeer ontstond, We genoten van het verkennen van het nabijgelegen Beierse Woud en vonden verschillende uitstekende restaurants binnen een korte rit, Een zeer ontspannende ontsnapping in het algemeen!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamSchönes Holzhaus Arberblick
Aantal sterren5
Oppervlakte huis120
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-11-2024

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend