Cottage (fenced property)
Huisje in Gweek met spectaculair uitzicht, Geen storting
8.9(14)
·Verenigd Koninkrijk, Cornwall, Gweek7 Gasten
4 Slaapkamers
3 Badkamers
160 m²
Accommodatie informatie
Dit prachtig gerenoveerde monumentale huisje biedt een luxueus verblijf in Cornwall, met een spectaculair uitzicht over de historische Gweek Classic Boatyard en de Helford River. Dit gebouw uit het midden van de 18e eeuw was oorspronkelijk het douanekantoor van de scheepswerf en is smaakvol gerestaureerd om de historische charme te combineren met moderne gemakken. Het pand beschikt over vier ruime slaapkamers, waaronder twee superkingsize kamers met luxe eigen douches, een kingsize slaapkamer en een grote eenpersoonskamer. De begane grond biedt een uitnodigende entree, een grote eettafel voor 8 personen, een comfortabele woonkamer met een prachtig uitzicht, een eigen binnenplaats met een bubbelbad en een volledig uitgeruste keuken met een ontbijttafel voor een informeel diner.
Perfect gelegen voor zowel ontspanning als avontuur, kunnen gasten genieten van gemakkelijke toegang tot de lokale voorzieningen in het dorp Gweek, waaronder een pub en winkel. De nabijheid van de accommodatie tot de rivier de Helford maakt het een ideale uitvalsbasis voor wateractiviteiten. Op de trailerhelling kunnen gasten hun boot, kano of paddleboard te water laten, en er zijn aanlegmogelijkheden beschikbaar voor degenen die hun waterscooter willen meenemen. Het omliggende schiereiland Lizard biedt tal van mooie wandelingen, zodat zowel natuurliefhebbers als mensen die op zoek zijn naar ontspanning van hun verblijf kunnen genieten.
Het huisje beschikt ook over voldoende off-road parking en overal WiFi. Het is een fantastische bestemming voor families, vrienden en koppels die op zoek zijn naar een luxe ontsnapping. Geniet van de privacy en het comfort van dit unieke en ruime huis, waar geschiedenis en moderne voorzieningen samenkomen voor het perfecte uitje in Cornwall.
Faciliteiten
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ), woon/eetkamer(eettafel, zithoek))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(douche))
Tuinmeubilair, wasdroger, hottub, wasmachine, verwarming(CV), tuin, BBQ, parking, strijkijzer, haardroger
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenIncluded
BadhanddoekenIncluded
WifiIncluded
ParkerenIncluded
ParkerenIncluded
VerwarmingIncluded
VerwarmingIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.EindschoonmaakIncluded
EindschoonmaakIncluded
HuisdierenNiet toegestaan
BedlinnenIncluded
BedlinnenIncluded
Internet AccessIncluded
Internet AccessIncluded
Accidental damage coverdescription
Accidental damage coverdescription
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamThe Old Counting House
Aantal sterren4
Oppervlakte huis160 m²
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds29-04-2025
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen