nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Kasteel (Vrijstaand)
Landelijk

Kasteel Le Chateau de Balmoral voor 22 personen

8.2(16)
·België, Ardennen, Luik, Spa
22
11
5
2
600

Accommodatie informatie

Dit prestigieuze landhuis is in Anglo-Normandische stijl gebouwd in 1912 en 1913. Een verblijf in dit kasteel bestaat uit luxe en comfort. In het huis zijn 8 open haarden, een privézwembad, een bubbelbad, een sauna, een bibliotheek en een pool- en pokertafel. De 5 grote slaapkamers bieden plaats aan 10 personen: ideaal voor meerdere gezinnen, vriendengroepen of families. De omgeving bestaat uit veel bossen, weiden, groene valleien en authentieke dorpjes. Ook zijn er volop mogelijkheden voor sportieve activiteiten. Je kunt kajakken op de Amblève, wandelen, mountainbiken, vissen, paardrijden, rotsklimmen, abseilen en bij voldoende sneeuw zelfs langlaufen of skiën. Vanaf het kasteel heb je een geweldig uitzicht over het meer van Warfaaz en de heuvelachtige omgeving van Spa. De beheerder woont in een appartement met een aparte ingang.

Faciliteiten

Parterre: (hal, woonkamer(TV(kabel, flatscreen), open haard, DVD-speler), eetkamer(open haard), keuken(fornuis(4 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, magnetron, afwasmachine, koelkast), toilet, bibliotheek, speelkamer(biljart)) Op de 1e etage: (gang, slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm), TV(kabel), kachel(hout), DVD-speler, balkon of terras), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm), TV(kabel), kachel(hout)), slaapkamer(2-pers. bed, TV(kabel), open haard, wastafel, balkon of terras), slaapkamer(2-pers. bed, open haard), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(kabel)), badkamer(open haard, ligbad, 2x wastafel), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), toilet, relaxruimte(sauna), kinderbed) Op de 2e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm), ligbad)) verwarming(CV), terras(privé, 150 m2), tuin(privé, > 1000 m2), BBQ, parking, zwembad(privé, verwarmd, omheind, 6 x 4 m., geopend van Mei t/m 1/2 Sep)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 800 terug 14 dagen na vertrek

HuisdierenMax. 2; € 8/dier/nacht

on requestDogs as pets

Elektriciteit€ 0,35/kWh

Gas/OlieOil € 0,85/liter

Water€ 6,10/m3

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum5 km

Bos0.1 km

Meer1 km

Supermarkt3 km

Openbaar vervoer3 km

Toeristeninformatie3 km

Reviews (2 reviews)

Review van  Iedema
Iedema
2025-02-10
Dit kasteel is een hele vibe, Het verwarmde zwembad? Grote winst, Perfect voor familiebijeenkomsten, Gewoon chillen op het terras met uitzicht op het Meer van Warfaaz is iets anders, Ook, shoutout naar de sauna voor de ultieme ontspanning
Review van  Valk
Valk
2024-09-20
We verbleven hier voor een weekend en het was heerlijk, Ruime kamers en een prachtige tuin maakten het gemakkelijk om te ontspannen, Bovendien, dicht bij de stad betekent dat we konden genieten van lokale cafés en winkels

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamLe Chateau de Balmoral - 22 pers
Aantal sterren5
Oppervlakte huis600
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds10-05-2022

Belangrijke informatie

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden