nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (top location)
In een woonwijk of centrum (dorp),sea-view

Luxe villa met zwembad op de golfbaan

8.7(18)
·Spanje, Costa Tropical, Motril
10
5
5
376

Accommodatie informatie

Luxe villa verdeeld over meerdere verdiepingen met 5 slaapkamers en 5 badkamers, twee complete keukens, kleedkamer, jacuzzi, airconditioning en verwarming in alle kamers, inclusief de slaapkamers en badkamers, open haard in de woonkamer, hangend terras, privézwembad, groot tropisch tuin met privacy, ligstoelen, veranda met tuinmeubilair, tuinhuisje, speelkamer en alle voorzieningen om uw rustdagen tot een onvergetelijke ervaring te maken. Deze villa ligt op ongeveer 450 meter van het strand, in Playa Granada, Motril en zeer dicht bij restaurants, strandbars en recreatiegebieden.

Faciliteiten

Parterre: (ingang(buitenom bereikbaar), woonkeuken(kookplaat, kokend waterkraan, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel, open haard, zithoek), wasruimte(wasmachine, strijkplank, strijkijzer), verwarming, airconditioning, terras(privé), terras(privé)) Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), verwarming, airconditioning) Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. onderschuifbed, wastafel, toilet), verwarming, airconditioning, dakterras) Souterrain: (garage(buitenom bereikbaar)) tuindeuren, patio, terras, tuinmeubilair, parking lot(public), parasol, zwembad(privé, buiten, geopend van Jan t/m Dec), hangmat, hangmat, hangmat, hangmat, hangmat, hangmat

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

WasmachineInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
BorgsomU dient een credit card nummer achter te laten als borg.

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)0.2 km

Watersport1 km

Kitesurfing, Windsurfing, PaddleSurfing (SUP) and Light Sailing / Catamaran Courses

Restaurants0.35 km

Vliegveld78 km

Aeropuerto de F.G.L. Granada-Jaén (GRX)

Vliegveld104 km

Aeropuerto de Málaga - Costa del Sol (AGP)

Ziekenhuis6 km

Reviews (4 reviews)

Review van  Gammelgaard
Gammelgaard
2025-02-23
Ons verblijf in de luxe villa was werkelijk spectaculair! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van zes. Elke kamer had een eigen badkamer, wat de ochtenden een stuk gemakkelijker maakte. De kinderen vonden het privézwembad geweldig en wij vonden het heerlijk om 's avonds op het terras te ontspannen met een glaasje wijn. De nabijheid van Playa Motril was een groot pluspunt.
Review van  van Esch
van Esch
2024-11-23
Comfortabel en schoon! De airconditioning werkte perfect en de locatie was ideaal om lokale stranden en restaurants te verkennen, We hebben Bocabeach geprobeerd, gewoon een korte wandeling verder, en het was fantastisch
Review van  Bracke
Bracke
2024-11-08
Over het algemeen een geweldige ervaring, De voorzieningen waren indrukwekkend en we voelden ons erg comfortabel tijdens ons verblijf, De kinderen genoten van het zwembad en we waardeerden de snelle toegang tot Playa de Poniente
Review van  Van Opstal
Van Opstal
2024-04-09
De villa was ruim en goed uitgerust, We genoten vooral van de twee keukens, wat het bereiden van maaltijden gemakkelijk maakte voor onze grote groep, De avonden op het terras waren een hoogtepunt, vooral met het uitzicht op de zonsondergang!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla Playa & Golf I
Aantal sterren5
Oppervlakte huis376
Check-in15:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds03-02-2024
Check-outVFT/GR/01413

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden