Chalet (Vrijstaand)
Op vakantiepark
Modern chalet met airco op steenworp van het zandstrand
Spanje, Costa Dorada, Tarragona
5 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamers
30 m²
Accommodatie informatie
Dit type chalet heeft twee slaapkamers, waarvan één met een 2-pers. bed en één met twee 1-pers. bedden en een 1-pers. hoogslaper. Het chalet ligt in de nabijheid van alle faciliteiten die dit resort te bieden heeft.
Het beschikt over airconditioning, een open keuken met afwasmachine en magnetron en een badkamer met douche en toilet. U beschikt over een (overdekt) terras/veranda en er is parkeergelegenheid voor één auto. Voor een eventuele extra auto betaalt u ter plaatse € 12 per nacht.
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(TV(kabel, flatscreen)), open keuken(broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(cups), magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 1-pers. hoogslaper), badkamer(douche, wastafel, toilet))
verwarming, airconditioning, terras(overdekt), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten)
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Optionele services ter plaatse
BadlinnenAanwezig
KeukenlinnenZelf meenemen
WifiGratis
Kinderbedgratis (op aanvraag)
Kinderstoelgratis (op aanvraag)
AirconditioningInclusief
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenNiet toegestaan
Toeristenbelasting€ 0,50/persoon/nacht (Indicatie)
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Centrum2 km
Altafulla
Golfbaan10 km
El Catllar
Zee0.1 km
Paardrijden8 km
Torredembarra
Supermarkt2 km
Altafulla
Bushalte1 km
Vliegveld25 km
Reus
Postkantoor2 km
Altafulla
Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Overige informatie
AccommodatienaamTamarit Park Resort 1
Aantal sterren3
Oppervlakte huis30 m²
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds16-02-2021
Check-outKT-00002477
Belangrijke informatie
Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen