nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In een residence

Ruime suite voor het hele gezin

9.3(10)
·Oostenrijk, Salzburgerland, Höggen / Radstadt
6
2
2
1
Skigebied
83

Accommodatie informatie

Deze superieure vakantiewoning met twee slaapkamers voor maximaal 6 personen in het pittoreske Radstadt in Salzburg biedt een onvergetelijke vakantie-ervaring, perfect voor grote gezinnen of groepen. Met een buitenzwembad (voor gezamenlijk gebruik) kunt u genieten van zomerse dagen in stijl, terwijl de ontspanningsruimte, infraroodsauna, traditionele sauna en stoomdouche zorgen voor de perfecte afleiding van de koude Oostenrijkse winters. Met de skibushaltes in de directe omgeving biedt het superieure vakantieappartement gemakkelijk toegang tot verschillende skigebieden, zoals Radstadt-Altenmarkt en Obertauern. Er is ook 70 km aan perfect geprepareerde langlaufloipes voor een uitzonderlijke langlaufervaring. Meer dan 60 wandelingen en tochten in en rond Radstadt bieden een verscheidenheid aan bergervaringen - zowel zacht als rotsachtig. Het ideale uitgangspunt voor bergwandelingen, langeafstandswandelpaden of elke moeilijkheidsgraad. Wandel van hut naar hut op de Salzburger Almenweg, bewonder het uitzicht op de top tot aan de Großglockner op de Rossbrand of ontdek het plaatselijke familie-wandelplezier met je kinderen. Met het dichtstbijzijnde treinstation en de luchthaven van Salzburg op 74 km afstand is de accommodatie het perfecte uitgangspunt voor een actieve en ontspannen vakantie. Hondvriendelijk: Je trouwe viervoeter is op aanvraag (tegen betaling) ook toegestaan in de vakantiewoning.

Faciliteiten

woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), kitchenette(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, haardroger), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), toilet, relaxruimte(gedeeld met andere gasten)(stoomdouche, infraroodsauna, sauna), terras, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jun t/m Aug)

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenIncluded

BadhanddoekenIncluded

ParkerenIncluded

ParkerenIncluded

verwarmd zwembadIncluded

verwarmd zwembadIncluded

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 200

Borgsom€ 200

Huisdieren€ 25 /Night

Huisdieren€ 25 /Night

Baby high chairIncluded

Baby high chairIncluded

Cot/Crib€ 15 /Stay

Cot/Crib€ 15 /Stay

Internet AccessIncluded

Internet AccessIncluded

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Golfbaan0.1 km

Golfclub Radstadt

Meer11 km

Reitecksee

Restaurants0.5 km

RESTAURANT

Treinstation3 km

Bahnhof Radstadt

Skigebied1.5 km

Skischaukel Radstadt/Altenmarkt

Vliegveld72 km

Flughafen Salzburg

Town3 km

Radstadt

Water8 km

Erlebnistherme Amadé

Supermarket1 km

Hofer

Centrum1 km

Hofer

Supermarkt1 km

Hofer

Bushalte1 km

Hofer

Treinstation1 km

Hofer

Skipiste1 km

Hofer

Vliegveld1 km

Hofer

Reviews (11 reviews)

Review van  Felix
Felix
2024-10-06
Zeer huisdiervriendelijk, liefdevol ingericht appartement, we hebben niets gemist
Review van  Nadine
Nadine
2024-10-06
Uiterst vriendelijke ontvangst die aan alle wensen en verzoeken heeft kunnen voldoen 😃 Het appartement is functioneel ingericht en beschikt zelfs over voldoende gerechten om voor 6 personen te koken, een prima locatie als je naar één van de fantastische skigebieden wilt,
Review van  Volker
Volker
2024-10-06
Geweldige, nieuwe en unieke badkamer bij de slaapkamers
Review van  Dariusz
Dariusz
2024-09-07
Het appartement is comfortabel en goed uitgerust, waardoor het de perfecte plek is om uit te rusten na een lange dag skiën. Het is ook een geweldige optie voor degenen die graag hun eigen maaltijden koken. En met de ondergrondse parkeerplaats bespaart u tijd, vooral als het sneeuwt.
Review van  Agata
Agata
2024-09-07
Zeer behulpzaam personeel
Review van  Sergio
Sergio
2024-06-10
Geweldig appartement met alle voorzieningen die daarbij horen (zwembad, wellnesscentrum, etc.)
Review van  Hedwig
Hedwig
2024-05-07
Prachtige locatie met uitzicht op de bergen, De accommodatie is ook erg centraal gelegen, zowel met de auto als met de fiets, Het appartement was zeer schoon en ruim,
Review van  Ksh
Ksh
2023-03-21
Het appartement is werkelijk schitterend, met een ruime woonkamer, een goed uitgeruste keuken, een mooie slaapkamer en een adembenemend uitzicht vanaf het balkon. We hebben van alles genoten en hebben een zeer comfortabel verblijf gehad. Elisabithe en het team waren ontzettend aardig en behulpzaam. We komen zeker terug!
Review van  Eveline
Eveline
2023-03-21
Perfect voor gezinnen en geweldige locatie!
Review van  Tigeris
Tigeris
2023-02-13
Zeer vriendelijk personeel, uitstekende faciliteiten
Review van  Mira
Mira
2022-12-26
De netheid was uitstekend en de ligging van het hotel, dicht bij de skigebieden, was perfect voor onze reis. Het personeel was ook ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamTauernresidence Radstadt 6
Aantal sterren4
Oppervlakte huis83
Check-in16:00
Check-out09:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds27-01-2021

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat