Cottage (fenced property)
Rustig huisje in Achahoish, Geen storting
9.0(15)
·Verenigd Koninkrijk, Highlands, Achahoish2 Gasten
1 Slaapkamers
1 Badkamers
40 m²
Accommodatie informatie
Dit charmante en rustige huisje is een perfect toevluchtsoord voor koppels en biedt een comfortabele en intieme ruimte voor ontspanning. De accommodatie beschikt over een tweepersoonsslaapkamer, ideaal voor twee personen, en is huisdiervriendelijk, waardoor maximaal twee honden toegestaan ??zijn, tegen een vergoeding voor de tweede. Een lichte, luchtige zitkamer met openslaande deuren komt uit op een terras en biedt een prachtig uitzicht op de brandwond, de tuin en de omliggende natuur. Het huisje beschikt ook over een goed uitgeruste keuken, een eethoek en een moderne badkamer met een inloopdouche. Vloerverwarming zorgt voor comfort tijdens de koudere maanden en er is handig parkeergelegenheid. Wi-Fi is beschikbaar tegen een extra vergoeding, en er zijn verschillende datapakketten beschikbaar om aan uw behoeften te voldoen.
Het huisje ligt op het schiereiland Kintyre en biedt een serene ligging aan het water naast Ellary Burn. Deze locatie ligt op korte afstand van Ellary Harbour en is ideaal voor watersportliefhebbers, terwijl het nabijgelegen strand mogelijkheden biedt om te kanoën en paddleboarden. De rustige omgeving, met de rustgevende geluiden van de brandwond, zorgt voor een ontspannen sfeer voor de gasten. Het afgelegen karakter van de locatie zorgt voor privacy, perfect voor een romantische ontsnapping.
Het huisje is volledig uitgerust voor een comfortabel verblijf met moderne voorzieningen. De keuken is voorzien van een wasmachine en de benodigde apparatuur om zelf maaltijden te bereiden. De open leefruimte biedt voldoende ruimte voor ontspanning, terwijl het terras zitplaatsen buiten biedt met uitzicht op het omliggende landschap.
Faciliteiten
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie, ), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche))
Tuinmeubilair, wasmachine, terras, tuin, parking
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenZelf meenemen
WifiIncluded
ParkerenIncluded
ParkerenIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.EindschoonmaakU moet het zelf (goed) doen
Huisdieren€ 30 /Stay
Huisdieren€ 30 /Stay
BedlinnenIncluded
BedlinnenIncluded
Internet Access€ 28 /Stay
Internet Access€ 28 /Stay
Accidental damage coverdescription
Accidental damage coverdescription
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Reviews (2 reviews)
Bollebakker
2025-05-14 Sven
2025-05-12Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamThe Turbine House
Aantal sterren4
Oppervlakte huis40 m²
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-04-2025
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen