Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk
Vakantiehuis aan de Teupitzsee in Schwerin
Duitsland, Berlijn/Brandenburg, Schwerin
2 Gasten
1 Slaapkamers
1 Badkamers
45 m²
Accommodatie informatie
Dit onlangs gerenoveerde, gelijkvloerse vakantiehuis ligt aan de rand van Schwerin (in het Spreewald) in de directe omgeving van de Teupitzsee. Dit ligt op slechts 190 m van het vakantiehuis en is een geweldige plek om te gaan zwemmen.
Vanuit Schwerin is het Spreewald zeer snel te bereiken en ook een uitstapje naar het waterpark Tropical Islands is zeker de moeite waard, dat op slechts 20 km afstand ligt. Als u van cultuur houdt, kunt u naar de levendige bondshoofdstad Berlijn reizen; Er is een treinverbinding in Schwerin.
Hoogtepunten zijn onder andere: eindschoonmaak, linnenpakket, theedoeken, alle energiekosten op basis van verbruik, parkeren.
Let op: geen WiFi beschikbaar!
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen, satelliet), zithoek), keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
carport, grill, verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(privé, 640 m2), tuinmeubilair, parking, Waspakket inbegrepen
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenIncluded
KeukenlinnenIncluded
WifiNiet aanwezig
ParkerenIncluded
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 100 terug 14 dagen na vertrek
U dient de borg contant te betalen bij aankomst
HuisdierenNiet toegestaan
BedlinnenIncluded
ElektriciteitIncluded
Verwarming/EnergieIncluded
WaterIncluded
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamFerienhäuschen in Schwerin
Aantal sterren4
Oppervlakte huis45 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds12-04-2025
Belangrijke informatie
In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning
Parkeerplaatsen 1
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen