nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Op vakantiepark

vakantiehuis, Fuencaliente

8.4(21)
·Spanje, Kanarische Inseln, Fuencaliente
3
2
2
95

Accommodatie informatie

Geniet van de idylle tussen de bananenplantages met uitzicht op de TeneguÍa-vulkaan. Het huis ligt in een rustige omgeving, weg van de toeristische gebieden. Een ideale plek om te ontspannen. Laat u tijdens een ontdekkingstocht betoveren door de magie van het eiland. Dit huis ligt op een biologische productieboerderij, er wordt dus geen gif of chemische stof gebruikt. Zowel ambitieuze wandelaars als natuurliefhebbers vinden op La Palma wat ze zoeken. Het is de moeite waard om een bezoek te brengen aan de hoofdstad van het eiland, Santa Cruz de la Palma, waar u talloze gerestaureerde herenhuizen, kleine cafés en bars kunt zien. Bijzonderheden: energiekosten o.b.v. verbruik, beddengoed, handdoeken, eindschoonmaak, WiFi Activiteiten in de buurt: Natuurlijke stranden en onvergetelijke natuurindrukken hebben voor elk wat wils, of het nu gaat om wandelen, familie- of strandvakantie of op zoek naar rust en ontspanning. Bezoek de natuurlijke zoutproductiefaciliteit en de vuurtoren op de zuidpunt van het eiland. Ook wijnliefhebbers komen hier niet aan hun trekken. Er is een gezellige wijnmakerij in de buurt. Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.

Faciliteiten

Parterre: (woon/eetkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed)) Op de 1e etage: (woon/eetkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed)) kitchenette(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), kitchenette(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), badkamer(douche, toilet, haardroger), badkamer(douche, toilet, haardroger), TV(satelliet, duitse zender(s)), grill, zonnebank / solarium, wasmachine, terras(overdekt), fietsenberging, tuinmeubilair, parking, parasol, baby crib(free)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Gas/Olie
Water
Beddengoed

Optionele services ter plaatse

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 200

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Zee0.1 km

Strand (zee)0.5 km

Bathing0.5 km

Restaurants0.4 km

Cafe0.5 km

Fietsverhuur1 km

Reviews (4 reviews)

Review van  Kampman
Kampman
2023-06-12
Ruim huis met een prachtig uitzicht op de Teneguía-vulkaan, Een geweldige ontsnapping aan de toeristische drukte
Review van  wijntjes
wijntjes
2023-01-24
Gezellig en schoon met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf, De rustige omgeving zorgde voor een vredelijke ontsnapping
Review van  Wouters
Wouters
2022-05-18
Deze plek is een juweeltje! Het is behoorlijk afgelegen, wat we geweldig vonden voor de rust die het bood, De gastheer was ongelooflijk gastvrij, en het huis was goed uitgerust met alle benodigdheden, We hebben onze dagen doorgebracht met wandelen en ontspannen, en de nachten met het kijken naar de sterren, Een klein stukje paradijs voor natuurliefhebbers!
Review van  Sabine
Sabine
2019-10-26
Het was een heerlijke vakantie, we voelden ons zeer comfortabel in het huis en op de boerderij, er was altijd vers fruit en verse eieren van de plantage, heel fijn contact met de eigenaar Yanet, de arbeiders op de boerderij en Carmen, hartelijk dank

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. - Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.

Overige informatie

AccommodatienaamLos Jablitos / 3 personas-Los Jablitos
Aantal sterren4
Oppervlakte huis95
Check-in15:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer302
Online aangeboden sinds06-01-2018
Check-outVV-38-5-0000602 /VV-38-5-0000603

Belangrijke informatie

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Bij een bezetting van 2 personen kun je kiezen tussen de beneden- of bovenverdieping, maar je bent ook alleen op het terrein. Type B, zoals Type A en C, maar voor 3 personen.