nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (premium property)
In een residence,sea-view

Vakantiehuis, Maspalomas

Spanje, Gran Canaria, San Bartolomé de la Tirajana
6
3
3
130

Accommodatie informatie

Deze villa heeft drie ruime slaapkamers waarvan één op de begane grond met uitzicht op de tuin, een tweepersoonsbed en een badkamer met douche. De hoofdslaapkamer op de bovenverdieping is uitgerust met een tweepersoonsbed, grote ramen die zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en uitzicht over de golfbaan en toegang tot een klein privéterras/solarium. Los Lagos 31 ligt op een zeer rustige plek waar u uw welverdiende vakantie onder de zon kunt doorbrengen en kunt ontspannen op het privéterras. Het rekent op een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, oven, wasmachine, droger, magnetron... zal uw verblijf super zorgeloos en comfortabel maken. De woonkamer op de begane grond heeft een comfortabele bank om te ontspannen voor de Smart TV en heeft directe toegang tot de tuin met ligstoelen en een zithoek. Als u zin heeft om te zwemmen, kunt u gebruikmaken van het gemeenschappelijke zwembad bij de accommodatie, dat de hele winter (november tot april) gratis wordt verwarmd. El Salobre Golf Resort, is een afgelegen gebied voor rust en stilte, maar ligt tegelijkertijd op slechts 10 minuten rijden van Maspalomas of Meloneras, of 40 minuten van de hoofdstad, op Gran Canaria is alles binnen handbereik in een korte rit! Villa Los Lagos 31 is ongetwijfeld een geweldige keuze voor een zonnige vakantie in het zuiden van Gran Canaria, met de garantie om te genieten van de luxe, privé en exclusieve accommodatie die alleen door VillaGranCanaria wordt aangeboden.

Faciliteiten

Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(espresso), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet, smart TV, duitse zender(s)), DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet)) garage, grill, wasdroger, wasmachine, balkon, verwarming, airconditioning, terras, ligbedden, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, babybedje(free)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Elektriciteit
Gas/Olie
Water
Beddengoed

Optionele services ter plaatse

WifiGratis

Kinderbed + Kinderstoelgratis (op aanvraag)

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 600

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum4.5 km

Maspalomas

Zee5 km

Bathing8 km

Shopping1.5 km

Restaurants1.5 km

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. - Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla - Los Lagos 31
Aantal sterren1
Oppervlakte huis130
Check-in15:00
Check-out12:00
Annuleringstermijn nummer302
Online aangeboden sinds11-09-2023
Check-out2023-T5745

Belangrijke informatie

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. Huisdieren zijn niet toegestaan. Wij raden u aan een huurauto te boeken; u kunt ter plekke beslissen in welke slaapkamers u wilt verhuizen. Zoals type A en C, maar dan voor 6 personen.