Vakantiehuis (Vrijstaand)
In een woonwijk of centrum (dorp)
Villa de luxe la Reine entourée par la nature près de Durbuy
België, Ardennen, Luxemburg, Durbuy
9 Gasten
4 Slaapkamers
1 Badkamers
225 m²
Accommodatie informatie
Knijp er even helemaal tussenuit in een rustige en bosrijke omgeving en geniet van een ontspannen vakantie in dit mooie verblijf nabij Durbuy. De vakantiewoning met wellness is zeer geschikt voor rustgevende vakanties met familie of vrienden.
Het verblijf ligt op korte afstand van Barvaux en ook het middeleeuwse Durbuy is gemakkelijk bereikbaar. Je vindt er diverse leuke winkels en restaurants waar je 's avonds terecht kunt voor een heerlijk diner. Een dagje bij Adventure Valley Durbuy, een avonturenpark met verschillende activiteiten voor het hele gezin, is tevens zeer de moeite waard.
De vakantiewoning biedt onder andere 2 terrassen en een ruimte van 40 m² om activiteiten te organiseren (yoga, foto- of tekenworkshop, biodanza, meditatie). Er is een grote sauna met ruimte voor 8 personen en je kunt de lekkerste gerechten bereiden in de goed uitgeruste keuken.
Faciliteiten
Parterre: (woonkamer(TV, kachel, zithoek, kinderbox), eetkamer(eettafel), keuken(kookplaat), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed))
Kelder: (TV, zithoek, tafeltennistafel, tafeltennistafel, biljart, biljart, speelgoed)
bubbelbad, tuinmeubilair, BBQ
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Optionele services ter plaatse
BadlinnenInclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
WifiGratis
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 250 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
HuisdierenNiet toegestaan
BedlinnenMogelijkheid te huren per pakket, € 10 p.p./verblijf
On request(please reserve)
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamVilla la Reine
Aantal sterren4
Oppervlakte huis225 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-12-2022
Belangrijke informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 26 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen wijzigen