nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (Vrijstaand)
Op vakantiepark

Villa in Aquitaine met Zwembad & Strand

8.3(111)
·Frankrijk, Côte Atlantique, Lacanau-Océan
8
4
2
2
110

Accommodatie informatie

Ruime gezinsvakantie met privézwembad Gelegen in het hart van de kust van Aquitanië, biedt deze prachtige villa met 4 slaapkamers in Eden Parc Golf de perfecte balans tussen comfort en elegantie voor maximaal 8 gasten. De villa is prachtig ingericht en van alle gemakken voorzien, met een gezellige open haard, een smart-tv en een keuken die klaar is voor een chef-kok, compleet met een vaatwasser en moderne apparatuur. De indeling omvat vier slaapkamers op de begane grond of drie op de begane grond en één boven – ideaal voor gezinnen of groepen. U vindt er ook twee badkamers (of een badkamer en een doucheruimte) en twee of drie aparte toiletten voor extra gemak. Buitenplezier & Huisdiervriendelijk Paradijs Stap naar buiten in uw uitgestrekte privétuin – omheind, beveiligd en variërend van 1200 tot 2600 m² – perfect voor kinderen, huisdieren en om buiten te eten onder het overdekte terras. Het hoogtepunt? Een groot privézwembad (8x4m), geopend van april tot november. Geniet van ontspannen barbecues, zonnebaden aan het zwembad of laat uw harige vriend vrij rondlopen. Met parkeergelegenheid op het terrein en wasfaciliteiten in de villa heeft u alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf binnen handbereik. Strand, bistro's en avonturen met uw huisdier Op slechts 3,5 km afstand ligt Lacanau-Océan, een surfparadijs met zandstranden, strandclubs en charmante eetgelegenheden zoals Le Kayoc en Beach Rock Burger. Voor dierenliefhebbers bieden de lokale wandelpaden door het bos van Lacanau en het hondvriendelijke Plage Sud onvergetelijke avonturen voor samen. Of u nu gaat surfen, golfen of genieten van lokale visgerechten met uw hond in de buurt, deze villa maakt het allemaal moeiteloos.

Faciliteiten

woonkamer(TV, zithoek, terras(overdekt)), open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche), badkamer(bad of douche), toilet, toilet, wasdroger, wasmachine, verwarming, terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 8 x 4 m., geopend van Apr t/m Nov)

Bij de prijs inbegrepen

Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf

KeukenlinnenAanwezig

Wifi€ 5/nacht

Kinderbed€ 15/verblijf

Op aanvraag

Kinderstoel€ 15/verblijf

Kinderbed + Kinderstoel€ 25/verblijf

LinnengoedBedden opgemaakt bij aankomst € 70

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 800

Eindschoonmaak€ 165, of dient het zelf te doen

Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas

HuisdierenMax. 2; € 7/dier/verblijf

Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid

BedlinnenMogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (11 reviews)

Review van O van der meer
O van der meer
2017-08-17
accommodatie ver beneden peil, gedateerd en slecht onderhouden. Keuken aan vervanging toe. Ikea bedden incl. matrassen versleten. Smerige douche en doorlopend toilet. Voor een 8 (ja zelfs 10) persoons accommodatie is de inrichting onvoldoende met een oude slaapbank als enige zitplaats in het woon gedeelte.
Review van Ann Van Wunsel
Ann Van Wunsel
2017-08-03
Bij aankomst was ons niet meteen duidelijk waar we de sleutel van ons huisje konden oppikken. Op de mail van belvilla stond dat er een conciërge klaar zou staan aan het huisje om de sleutel te overhandigen. Dat verbaasde ons al enigszins aangezien we geen aankomstuur moesten doorgeven. We wisten ook niet welk huisje het onze was want het exacte huisnummer werd niet vermeld op de boekingsdocumenten. In de boekingsdocumenten stond dan weer dat we ons tot de receptie moesten wenden maar waar die was werd niet uitgelegd en was niet makkelijk te vinden. Los van de moeilijke aankomst hebben we een heerlijke vakantie gehad.
Review van Sytze Koolen
Sytze Koolen
2016-10-03
Erg leuke locatie. Veel leuke dorpjes in de buurt. Vakantiewoning was erg goed ingericht en schoon.
Review van  van der Sande
van der Sande
2012-09-13
Mooi en ruim, met een geweldig buitengebied, De enige nadeel was de kosten voor elektriciteit, maar al met al was het het waard voor zo'n mooie villa
Review van  A.M.F. Dröge
A.M.F. Dröge
2012-07-23
Dit is een geweldige woning met een mooi zwembad en prachtige tuin. Alles is heel goed onderhouden en netjes. Het zwembad werd ook keurig schoongemaakt en was heerlijk. Er zijn 4 ruime slaapkamers met allemaal een eigen badkamer, dus je kunt er gemakkelijk met 8 personen terecht. Wij zijn nog naar het puntje van het schiereiland geweest (Cap Feret). Daar liggen nog (beschilderde) bunkers uit de 2e wereldoorlog. Prachtig strand om een flink stuk te lopen (of om te zonnen).
Review van  H. Savelkouls
H. Savelkouls
2011-05-11
Een lekker huis. De zee ligt op zeer korte afstand en die is geweldig!
Review van  M.J. van Lunsen
M.J. van Lunsen
2010-09-21
Wij zijn helemaal verliefd geworden op dit huis. 2 jaar geleden was onze eerste keer hier. Afgelopen jaar zijn we ergens anders geweest, dat beviel goed, maar niet zo goed als dit huis. Wij willen volgend jaar zelfs twee keer naar deze vakantiewoning gaan!
Review van  E.C. Kerpel
E.C. Kerpel
2010-09-07
Een prachtige woning met een heerlijke tuin die half in de schaduw lag door de boom achter onze tuin. Heel prettig, zodat je niet de hele tijd in de brandende zon hoet te liggen.
Review van  H.K. Teschmacher
H.K. Teschmacher
2010-09-05
Het huis is erg prettig en is fantastisch gelegen.
Review van  D.J. Neville
D.J. Neville
2010-07-22
What you see is what you get. Het huis ziet er precies zo uit als op de website: Schoon en met alles wat je nodig hebt. Heerlijk zwembad, BBQ etc. Receptie op het park met vriendelijke medewerksters en WIFI op 2 minuten lopen van de villa. Lacenau is een leuke badplaats: Prachtig strand, veel leuke restaurantjes en uitgaansgelegenheden op 5 minuten met de auto of 15 minuten met de fiets. 's Avonds zijn er vaak life optredens van muziekbandjes. Geweldige omgeving om te fietsen.
Review van  M.T. Lopez Marquez
M.T. Lopez Marquez
2006-09-21
Prachtig grote villa in een heel leuke park naast de golfbaan. Prachtig omgeving van pijnbombossen en grote stranden. Veel fietspaden in het bos. Ideaal om te golfen, lange afstanden fietsen of van het strand genieten.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamEden Parc Golf 3
Aantal sterren3
Oppervlakte huis110
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds21-10-2003

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 24 jaar zijn niet toegestaan Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat