Vakantiehuis (Vrijstaand)
Villa in Semois-vallei met Uitzicht
8.6(23)
·België, Ardennen, Namen, Membre15 Gasten
6 Slaapkamers
4 Badkamers
1 Huisdieren
370 m²
Accommodatie informatie
Deze mooie villa, die vroeger een inspiratiebron was voor de beroemde schilder Yvonne Tellier, is geïnspireerd op de Tiroolse chalets en biedt u door zijn grote erkers en balkons uitzicht op de vallei van de Semois. U wordt overspoeld met de natuurlijke helderheid die wordt geboden door de doorbraak van de zonnestralen. Deze residentie heeft tot doel de mogelijkheid te bieden om uw familie en vrienden comfortabel te huisvesten en tegelijkertijd voldoende ruimte te behouden zodat iedereen van zijn privacy kan genieten. Er zijn verschillende uitgaansruimtes bedacht: een leeshoek, een barruimte, een bioscoopruimte. Een imposante, maar zeker niet minder comfortabele bank zal u toelaten om al uw gasten rond de hoek van de Tuli Kivi te verzamelen terwijl u geniet van een volledig uitgeruste open keuken voor de bereiding van uw verfijnde gerechten. Het huis heeft airconditioning en 4 kamers die op thema zijn gerangschikt, de roze kamer genaamd de Cartland-suite, de kamer van de leeuw die waakt over de zonsondergang, de kamer van de gouden papegaai en de kamer van de wolven. Een doucheruimte en een badkamer zijn ook beschikbaar. De grote tuin met meerdere terrassen op het zuiden heeft een Ofyr (plancha of barbecue) en zal ongetwijfeld een van uw favoriete plekken zijn om van uw zomeravonden te genieten. Geflankeerd in het centrum van het dorp, bevindt de villa zich op enkele meters van een lokale winkel en de Semois.
Faciliteiten
Parterre: (zitkamer(TV, kachel(hout), zithoek), eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, espresso apparaat, oven, oven, magnetron, afwasmachine, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, Blender, Keukenmachine), toilet, relaxruimte(zithoek, gezelschapsspellen), bar)
Tussenetage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(wasdroger, douche, wastafel, toilet, wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, TV, balkon of terras), slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), badkamer(ligbad, wastafel, wastafel, haardroger))
ledikant, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, lounge set
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Servicekosten
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
WifiGratis
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom€ 450 terug 14 dagen na vertrek
HuisdierenMax. 1; € 30/verblijf
Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Restaurants1.4 km
Au Petit Chaudron
Restaurants2.2 km
Hostellerie de la Semois
Restaurants3.4 km
Friterie de chairière
Cafe5 km
Chez l'Ami Pierre
Cafe5 km
Aux Arcades
Cafe4 km
Bison Ranch
Treinstation10 km
Joigny-sur-Meuse
Treinstation14 km
Gedinne
Vliegveld74 km
Aéroport de Charleroi
Vliegveld88 km
Base aérienne de Reims-Champagne
Vliegveld94 km
Aéroport de Liège
Overig16 km
Arboretum Le Hestrê
Overig13 km
Réserve naturelle de Roda
Overig14 km
Château fort de Bouillon
Overig14 km
Virée de Grosse
Overig42 km
Rocher Bayard
Overig1.6 km
Parc du J-Club
Overig6 km
Quads élèctriques
Overig12 km
Réserve biologique dirigée de la Source du Ruisseau de l'Ours et Marais des Hauts Buttés
Overig12 km
Jardin communal
Overig12 km
Parc Saint-Hubert de Bièvre
Reviews (3 reviews)
Hemrika
2024-10-12Alex Comenencia
2024-05-15 Joosten
2024-02-19Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamLeora Cocoon
Aantal sterren3
Oppervlakte huis370 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-07-2023
Belangrijke informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen