nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (premium property)
Op een eiland

Villa met privézwembad in Playa Corralejo

8.3(20)
·Spanje, Fuerteventura, Corralejo
6
3
2
170

Accommodatie informatie

Bienvenidos a esta impresionante y majestuosa villa con piscina privada para darse un refrescante chapuzón. Se encuentra en una de las zonas más exclusivas de Corralejo y a tan solo 200 metros de la playa. Esta villa es ideal para unas vacaciones en familia, con amigos o en pareja. La Playa de Palomitas está a 290 m de la villa donde podrá tomar el sol y relajarse. La otra playa de mar también está a 600 m de la villa donde podrá pasar el tiempo. Las Dunas de Corralejo están a 5,5 km. Usted puede comprar los elementos esenciales necesarios para la estancia en el supermercado a poca distancia. También hay otras atracciones turísticas que merecen una visita. La villa está recientemente renovada, consta de tres dormitorios dobles, dos baños privados, dos terrazas de uso exclusivo con muebles de jardín, tumbonas y privacidad, todas accesibles desde el salón, con vistas a la piscina. La cocina está totalmente amueblada y dispone de todos los utensilios necesarios. Un lugar que le proporcionará unas vacaciones inolvidables.

Faciliteiten

Parterre: (ingang(buitenom bereikbaar), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger), tuindeuren, terras(privé)) Op de 1e etage: (woonkamer(zithoek), open keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger)) tuindeuren, patio, tuin(privé, omheind), tuin(privé), tuinmeubilair(6 personen), BBQ, parking lot(public), parasol, zwembad(privé, buiten, geopend van Jan t/m Dec), hangmat, hangmat, strijkijzer

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Kinderbed + Kinderstoelgratis (op aanvraag)

WasmachineInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)0.29 km

Playa de Palomitas

Strand (zee)0.6 km

Playa Vista Lobos

Vliegveld37 km

Fuerteventura

Ziekenhuis31 km

Hospital General Fuerteventura

Overig5.5 km

Dunas de Corralejo

Reviews (5 reviews)

Review van  Ing
Ing
2025-02-24
De villa is prachtig gerenoveerd en voelt als thuiskomen. We brachten onze avonden door met grillen op het terras en genieten van het zwembad. Het is een rustige omgeving, maar toch dichtbij genoeg om de bezienswaardigheden van Corralejo te verkennen.
Review van  Eleoberddp
Eleoberddp
2025-02-22
Deze villa is echt een plaatje! Privézwembad voor een paar dagen en op korte loopafstand van het strand. De indeling is superruim en daarom ideaal voor een uitje met vrienden. Ik vond het heerlijk om te ontspannen op het terras met de tuinachtige sfeer. Tip: neem wat BBQ-spullen mee voor een gezellige barbecue. Ik kan niet wachten om deze foto's op Instagram te plaatsen!
Review van  Amandine
Amandine
2025-02-19
We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De ruimte was ruim genoeg voor onze groep en de voorzieningen maakten ons verblijf comfortabel. Op slechts een korte rit naar Corralejo Viejo Beach voor wat zon en plezier!
Review van  Charline
Charline
2024-10-02
Perfecte villa voor een romantisch uitje, Privé zwembad en nabijheid van Playa de Palomitas maakte het onvergetelijk
Review van  Knut-yngve
Knut-yngve
2024-06-01
Deze plek was geweldig! Ik ging met een paar vrienden en we hebben ons geweldig vermaakt, De villa voelde echt gezellig aan en was voorzien van alles wat we nodig hadden, De keuken was geweldig voor het bereiden van onze maaltijden, Het privé zwembad was ook een leuke aanvulling, we hebben urenlang loungen daar, De locatie was perfect, dicht bij enkele prachtige stranden, Zou het aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannen uitje!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla La Maison de la Plage
Aantal sterren5
Oppervlakte huis170
Check-in16:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds15-02-2024
Check-outVV/ESB06997068

Belangrijke informatie

Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden