nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk

Vrijstaand vakantiehuis in Bièvre met een sauna en bubbelbad

9.1(3)
·België, Ardennen, Namen, Bièvre
24
9
9
2
710

Accommodatie informatie

In een klein dorpje ligt dit voormalige gastenhuis. Het is omgebouwd tot een mooi vakantiehuis voor 24 personen. De accommodatie bestaat uit 2 vakantiehuizen: je beschikt over 2 woonkamers en 2 eetzalen. Wel kan iedereen elkaar ontmoeten in een eetkamer die de verdiepingen met elkaar verbindt. Het huis heeft 9 slaapkamers, met ieder een eigen badkamer. Het huis ligt op een paar minuten van Bouillon en Vresse-sur-Semois. Het bos ligt op 100 m afstand, waar je mooie wandelingen kunt maken. De centrums van Recrealle, Alle-sur-Semois en Rochehaut liggen allemaal op 3 km afstand. Het bubbelbad en het terras kijken uit op een prachtig stuk water. Een mooie, grote sauna staat ook tot je beschikking. Op aanvraag kan de eigenaar een ontbijt bereiden, dat in een andere kamer wordt geserveerd. Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan jongerengroepen. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen in dit huis is verboden. Elk gebrek aan respect, of lawaai 's nachts, zal onmiddellijke uitzetting betekenen.

Faciliteiten

Parterre: (hal, hal, eetkamer(stereo-installatie, bar, afwasmachine, koelkast), keuken(kookplaat(gas), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Blender), toilet, toilet, urinoir, urinoir) Op de 1e etage: (zitkamer(TV, tafelvoetbal), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, ligbad, wastafel, toilet), toilet, sauna, bubbelbad, douche, wastafel, balkon of terras) Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(via steile trap)(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(via steile trap)(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet)) ledikant, ledikant, terras, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, BBQ, parking, vijver, kinderstoel, kinderstoel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 4 p.p./verblijf

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Hout€ 10/pakket

OntbijtMogelijk

ter plaatse te regelen

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 150 terug 14 dagen na vertrek

HuisdierenMax. 2; € 6/dier/nacht

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum3 km

Rochehaut

Centrum6 km

Vresse-sur-Semois

Centrum3 km

Alle-sur-Semois

Centrum9 km

Bièvre

Centrum10 km

Bouillon

Bos0.1 km

Cornimont

Rivier2 km

la Semois

Watersport3 km

Recrealle

Watersport3 km

Kayak La Vanne, Alle-sur-Semois

Snelwegknooppunt17 km

E411

Overig10 km

Château de Bouillon

Overig17 km

Euro Space Center Libin

Overig3 km

Recrealle

Reviews (3 reviews)

Review van Chris Feremans
Chris Feremans
2020-02-11
Zeer origineel en authentiek ingericht vakantiehuis wat meteen huiselijkheid uitstraalt. Elke slaapkamer was naar een ander thema gedecoreerd en was steeds voorzien van eigen sanitair. Het cafetje dat als eetkamer dient was zonder twijfel het favoriete aspect van dit vakantiehuis en maakte van dit verblijf een unieke ervarig. Ook de ruime keuken was voorzien van alle nodige middelen om voor een grote groep eten te bereiden met ruim voldoende opslagcapaciteit in de frigo's. De sauna en jacuzzi waren erg proper en voorzien van aparte doucheruimte. Als je op zoek bent naar een verblijf met een nog authentiek karakter maar met alle nodige comfort zonder in te boeten aan stijl is dit zeker een aanrader.
Review van pieter schelfhout
pieter schelfhout
2019-10-05
Prachtig locatie en accommodatie, Graag even kijken voor de WiFi (gebruik volume ) te verhogen.
Review van johan vanmarsenille
johan vanmarsenille
2019-05-14
Zeer groot, gezellig vakantiehuis gelegen in een prachtige wandelstreek. De kamers zijn zeer origineel ingericht.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamLikthuus 24
Aantal sterren4
Oppervlakte huis710
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds11-02-2019

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden