nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Op een eiland

Weelderig vakantiehuis met zwembad

8.7(21)
·Spanje, Mallorca, Alcudia
8
4
4
338

Accommodatie informatie

Dit is een landelijk huis met een geweldig privézwembad. Het heeft 2 verdiepingen en een verzorgd interieur. In de badkamer is een bubbelbad ter ontspanning. Er kunnen 2 gezinnen verblijven. Het huis staat dicht bij Alcudia in het noorden van het eiland. Je hebt hier een prachtig uitzicht op het landschap en de bergen, en je bevindt je dicht bij de grote stranden. Het huis heeft 4 slaapkamers en 4 badkamers en suite. De keuken is volledig uitgerust en gescheiden van de woon-/eetkamer, met toegang tot het terras en het zwembad. Er zijn verschillende terrassen, een gemeubileerde veranda en een fantastische ligweide met vlonders, terrasmeubilair en ligstoelen.

Faciliteiten

Parterre: (keuken(fornuis(keramisch), afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet)), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed)) Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed)) wasruimte(wasmachine), douche(buiten), airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Restaurants0.29 km

Bistro 1909

Reviews (5 reviews)

Review van  Håkansson
Håkansson
2025-02-20
Supergezellige plek met een prachtig zwembad, schone en goed uitgeruste keuken, perfect voor gezinnen
Review van  Zomer
Zomer
2025-02-13
Rustige omgeving met gemakkelijke toegang tot prachtige stranden. Genoten van de goed onderhouden terrassen en ligstoelen om te ontspannen in de zon.
Review van  de smit
de smit
2024-04-22
Adembenemende uitzichten op het platteland en een privézwembad maakten het een perfecte ontsnapping, Het huis zelf was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden
Review van  Brink
Brink
2023-08-12
Ons verblijf bij Belvilla by OYO Santa Maria was niets minder dan heerlijk! Het privézwembad was een hoogtepunt voor ons, vooral na lange dagen verkennen van de prachtige nabijgelegen stranden, Het huis zelf is prachtig ontworpen met ruime kamers en moderne voorzieningen die ons verblijf comfortabel maakten, We waardeerden de airconditioning tijdens de warmere dagen en het bubbelbad in een van de badkamers was een leuke toevoeging, De locatie is perfect
Review van  Vincken
Vincken
2021-11-10
Deze plek is een hele vibe! Het zwembad is perfect voor die Insta-foto's, Super ruim, met comfortabele bedden en een relaxte sfeer, Perfecte plek om te ontspannen na een dagje strand, Zou zeker terugkomen!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamSanta Maria
Aantal sterren3
Oppervlakte huis338
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds11-10-2021
Check-outVT/1824

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren