Villa (Vrijstaand)
Op vakantiepark
Weelderige villa in natuurgebied met kasteel
8.4(22)
·Frankrijk, Côte Atlantique, Salles6 Gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
5 Huisdieren
115 m²
Accommodatie informatie
Op het kasteelpark van 54 ha. Staan zo’n 100 luxe vakantiehuizen. De huizen en villa’s beschikken over een ruime tuin, die naast uw rust ook uw privacy waarborgt, zelfs in het hoogseizoen. In de tuin vindt u tevens een buitenhaard om ‘s avonds lekker te kunnen barbecueën of van een knapperend haardvuurtje te genieten. De prachtige, oude bomen rondom de tuin zorgen niet alleen voor een natuurlijk uitzicht, maar zorgen er ook voor dat er altijd een schaduwplekje is.
De inrichting van de villa is gezellig en comfortabel. Het huis beschikt over wifi en een wasmachine.
Faciliteiten
Parterre: (hal(toilet), open keuken(eettafel(4 personen), kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), bijkeuken, open haard, zithoek)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed, balkon), slaapkamer(2x 1-pers. bed, balkon), slaapkamer(2x 1-pers. bed, balkon), badkamer(douche, wastafel), badkamer(ligbad, douche, wastafel), toilet)
wasmachine, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten), strijkijzer
Bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenAanwezig
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.HuisdierenMax. 5; € 10/dier/nacht
Locatie

In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Reviews (3 reviews)
P Van Gelder
2024-09-10Marten Rozema
2023-09-05 Geurts
2023-08-23Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Overige informatie
AccommodatienaamChâteau de Salles
Aantal sterren4
Oppervlakte huis115 m²
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds06-11-2020
Belangrijke informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen